Bezsaistes ieņēmumi. Tiešsaistes reklāmu radīto bezsaistes reklāmguvumu uzskaite - Google Ads Palīdzība


bezsaistes ieņēmumi pelnīt naudu internetā, veicot uzdevumu vietnes

Kā Bezsaistes ieņēmumi Maps saglabāšana bezsaistē ir noderīga iepriekšdodoties ceļojumā uz vietu, kur, iespējams, nav datu savienojuma. Mēs parādījām jums, kā to izdarīt iepriekš, gan iOS, gan Android, un, lai arī šī metode nav pārāk grūta, tā bija diezgan sarežģīta un ierobežota, kā tā darbojās. Jaunākais lietotnes Google Maps atjauninājums procesu racionalizē un padara to vēl vienkāršāku bezsaistes karšu režīmā.

Google Maps saglabāšana izmantošanai bezsaistē Tas tiek darīts Android lietotnē, taču process iOS ir līdzīgs.

bezsaistes ieņēmumi veikt dolāru tirdzniecību

Sākumā atrodiet apgabalu, kuru vēlaties saglabāt. Ja vēlaties saglabāt apgabalu ap vietu, kas uzskaitīta pakalpojumā Google Maps, vienkārši pieskarieties vietas simbolam, tāpat kā es darīju lidostai manā pilsētā zemāk.

bezsaistes ieņēmumi atveriet savu biznesu internetā bez ieguldījumiem

Parādīsies vietas karte. Ja vieta nav norādīta sarakstā, varat nometiet tapu kartē, turot pirkstu apgabalā, kuru vēlaties saglabāt. Pēc tam piesitiet tapai, lai iegūtu karti.

bezsaistes ieņēmumi pelnīt naudu, uzaicinot cilvēkus

Jebkurā gadījumā pēc tam, kad esat to izdarījis, ritiniet uz leju, līdz atrodat Saglabāt karti, lai izmantotu bezsaistē. Jums tiks lūgts apstiprināt, un jūs varat panoramēt un tuvināt saglabāto apgabalu, līdz būsit apmierināts ar to, pēc tam varēsit piešķirt saglabātajai kartei vārdu.

KPI aprēķinos iekļaujiet bezsaistes reklāmguvumus.

Pēc tam jūsu karte tiks saglabāta. Laiks, kas nepieciešams, atšķirsies atkarībā no izvēlētā kartes apgabala un jūsu datu savienojuma.

BAGĀTĪBAS VEIDOŠANA - CRU PREZENTĀCIJA SVĒTDIEN (31.03.2020)

Kā piekļūt saglabātajām kartēm Tagad, kad vēlaties piekļūt saglabātajai kartei, vienkārši pieskarieties mazā profila ikonai Google Maps lietotnes meklēšanas joslā. Pēc tam ritiniet uz leju, līdz atrodat Bezsaistes kartes, un piesitiet vajadzīgajai kartei.

Jūs to varat brīvi izmantot.

bezsaistes ieņēmumi atsauksmes par tirdzniecības robotiem

Kaut arī operētājsistēmā iOS lietas bezsaistes ieņēmumi savādāk, darbības ir principā identiskas:.