Dots marķieris. [email protected] tafarets Alice in Candyland Abstract Dots 15x15cm biezums 1 mm | HobbySet


Autors: Marta Zumberga Avots: xVelo Sacensību kontrollaiks ir 4 stundas, kuru laikā komandas dalībnieku sastāvā vai individuāli dalībnieki apmeklēs dabā izvietotus kontrolpunktus pašu izvēlētā secībā.

dots marķieris pelnīt biznesu pelnīt naudu

Sacensībās piedalās orientieristi, velobraucēji, kā arī uzņēmumu komandas, ģimenes un citi aktīvās atpūtas cienītāji, kas vēlas izbaudīt skaitos rudenīgos skatus un pavadīt laiku pie dabas. Sacensībās uzvar komanda, kas 4 stundu laikā savākusi visvairāk punktu. Punktiem ir dažādas vērtības, kas piešķirtas pēc rogaininga principiem — grūtāk pieejamie punkti ir vairāk vērti un otrādi.

dots marķieris nopelniet naudu par savu video

Aptuvenā distance, ko veiks ātrākās komandas, būs km, taču tiem, kas vēlēsies baudīt dabu, rudeni un labu kompāniju, veiktās distances būs uz pusi īsākas. Lai piedalītos sacensībās, nepieciešams velosipēds un ķivere, lai orientētos noderēs arī kompass un marķieris distances izplānošanai, kam tiks dots 15 minūšu laiks pirms sacensību starta.

dots marķieris pastāvīgā peļņa internetā

Iepriekšējos gados sacensībās piedalījušās komandas ne tikai no Latvijas, bet dots marķieris dabas skaistumu rudenī ieradušās novērtēt arī komandas no kaimiņvalstīm. Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.

dots marķieris ticami ienākumi internetā, cik daudz jūs varat nopelnīt