IR iespējas. Ir iespējas, nav prasmju / Diena


kā jūs varat nopelnīt naudu datorā

Atspersies inkubatorā Pasaules Veselības organizācijas aplēses rāda, ka līdz Aktīvāka MI risinājumu izmantošana šajā nozarē varētu radīt revolūciju, sniedzot labākus aprūpes rezultātus, pacientu pieredzi un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, kā arī paaugstinot aprūpes sniegšanas produktivitāti un efektivitāti, teikts ziņojumā.

Tajā secināts: lai MI un mašīnmācīšanās tiktu izmantoti veselības aprūpes IR iespējas un palīdzētu veselības aprūpes darbiniekiem, īpaši svarīgas būs nodarbināto digitālās pamatprasmes, biomedicīnas un datu zinātne, datu analīze un genomikas pamati.

Līdz ar to mūsdienu veselības aprūpes darbinieki ne savas vainas dēļ vienkārši vēl nav gatavi MI pieņemšanai.

stratēģija 5 5 binārās opcijas

Būdami veselības aprūpes inovāciju līderi Eiropā, mēs redzam, ka tiek radīts arvien vairāk reālu, iedarbīgu un aizraujošu MI risinājumu. Tomēr mums ir jāspēj apvienot šīs jaunās tehnoloģijas, kas var mazināt spiedienu uz veselības aprūpes pakalpojumiem, ar to spēju tikt integrētām aprūpes sniegšanā," saka Horhe Fernandess-Garsija, EIT Health inovāciju direktors un ziņojuma līdzautors.

Pašlaik veselības aprūpē MI visvairāk tiek izmantots diagnostikā, kur tas var IR iespējas diagnostikas ātrumu un arī precizitāti.

naudas iespējas

Ziņojuma autori uzsver, ka nozarē patlaban nepieciešams ne tikai piesaistīt, trenēt un noturēt vairāk veselības aprūpes profesionāļu, bet ir arī jānodrošina, lai viņu laiks tiktu izmantots tur, kur tas sniedz vislielāko pievienoto vērtību, — rūpējoties par pacientiem.

Atbalsts MI plaša mēroga izmantošanai nozarē varētu kompensēt cilvēkresursu trūkumu gan tagad, gan nākotnē.

bināro opciju piemērs

Balstoties uz automatizāciju, MI var palīdzēt uzlabot speciālistu ikdienas darbu, ļaujot viņiem veltīt enerģiju pacientiem, tērējot mazāk laika administratīviem uzdevumiem, bet vairāk — aprūpes sniegšanai.