Izlaušanās iespējas


Dizainere Rūta Jumīte radījusi spēles grafiskos risinājumus, savukārt, mākslinieks Jānis Auniņš veidojis spēles vizuālos un materiālos risinājumus.

kā ļoti ātri pagatavot 1000

Spēles uzdevumus veidojis spēļu veidotājs Kristaps Auzāns. Spēlē vienlaikus var piedalīties izlaušanās iespējas 21 pieaugušajam vai skolēni vienas klases ietvaros, līdz 30 bērniem. Grafiskā dizainere Rūta Jumīte uzsver, ka grafikām šādā unikālā izbraukuma izlaušanās spēlē ir gan ļoti funkcionāla, gan emocionāla nozīme.

reālas iespējas, novērtējot biznesa vērtību

Grafiskie elementi veidoti tā, lai spēles dalībnieki pēc iespējas veiksmīgāk varētu atrisināt uzdevumus. Grafikas kalpo kā norādes un spēles pavedieni, bet brīžiem arī kā apzināti uzmanības novēršanas objekti.

nopelnīt daudz naudas tiešsaistē

Tā kā spēles mērķis ir ceļot un doties pie skolēniem, ģimenēm vai draugu kompānijām visā Latvijā, tās veidotas ļoti funkcionāli — izlaušanās spēles lāžu dizains veidots, iedvesmojoties no Lāžu forma un dizains kalpo par pamata spēles platformai un ilustrācijām.

Mākslinieks Jānis Auniņš, Izmantojot UV drukas tehnoloģiju, lādēm saglabājis bērza tekstūra, tādejādi veiksmīgi integrētas spilgtās ilustrācijas.

nopelnīt naudu sēžot pie datora

Tāpat kā grafiskā dizaina elementi, arī lādēs esošie rekvizīti gan palīdz, gan nedaudz maldina spēlētājus, tādejādi veicinot spēles azartu. Iniciatīvas misija ir ne tikai piedāvāt interesantas mācību stundas, bet arī atbalstīt un iedvesmot skolotājus jēgpilnu sarunu pēcpusdienās.

kā ātri nopelnīt wowcrcle x5

Foto: publicitātes materiāli.