Izveidot internetu


izveidot internetu

Sniedzam ievērojamu skaitu dažādu papildu priekšrocību, piemēram: neierobežots preču kategoriju un apakškategoriju izveidot internetu katram produktam iespējams norādīt izveidot internetu, ražotāju, kodu, cenu, kā arī pievienot vairākus attēlus un papildu informāciju, turklāt iespējams izveidot citus Jūsu produktiem specifiskus laukus; atvieglota pasūtīšanas procedūra — pircējiem, lai veiktu pasūtījumu, obligāti jānorāda tikai vārds, telefons vai e-pasts.

Nav nepieciešama reģistrācija vai plašas anketas aizpildīšana; pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta informācija par visām pasūtītajām precēm un klienta kontaktinformācija; iespēja izveidot interneta veikalu vairākās valodās; vizuāli pamanāmas akcijas un veikala jaunumi; iespēja atlasīt preces pēc dažādiem kritērijiem; preču meklēšanas iespēja pēc nosaukuma; veikala apmeklētājiem iespēja uzdot jautājumus par precēm; ērti maināma informācija par preču piegādi, norēķinu veidiem, iespēja pievienot papildu informāciju; pirkuma groza saturu iespējams redzēt veikala labajā vai kreisajā pusē; iespēja pašiem pievienot akcijas banerus.

Optimizēts interneta veikals Izveidot internetu izstrādātie interneta veikali atšķiras. Iepirkšanās internetā ir kļuvusi ļoti populāra, tāpēc arvien vairāk uzņēmumu izvēlas savas preces pārdot arī tiešsaistē.

Lai interneta veikals piesaistītu klientus, kas tajā iepērkas regulāri, tam jābūt ērtam un funkcionālam, jāsniedz pēc iespējas plašāka informācija par precēm.

izveidot internetu

To visu piedāvā mūsu veidotie interneta veikali. Mūsu izstrādātie interneta veikali atšķiras ar ērtu preču ievadi un administrēšanu, ir arī iespējams pievienot papildus funkcionalitāti, kas ir nepieciešama Jūsu biznesam.

izveidot internetu

Līdzīgi kā veidojot mājas lapas, arī mūsu veidotajos interneta veikalos integrējam satura vadības sistēmu CMS jeb Content Management System. Jums var šķist, ka interneta veikala izstrāde būs nebeidzami garš process, taču mēs to izdarīsim nedēļu laikā, turklāt cenā iekļauta arī Jūsu darbinieka 2 stundu apmācība, lai turpmāk sistēmu papildināt Jūs varētu saviem spēkiem.

izveidot internetu