Joslu opcijas, Excel statusa joslas opcijas


Laika joslu pievienošana, noņemšana vai mainīšana Outlook pakalpojumam Microsoft Outlook Outlook  Outlook  Outlook  Outlook  Vairāk Mazāk Jebkurā laikā varat mainīt laika joslu programmā Outlook, lai tā sakristu joslu opcijas pašreizējo ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Joslu palīdzības simboli vadītāja displejā

Laika joslas maiņa programmā Outlook ir tāda pati, kā to mainīt Windows vadības panelī, un izmaiņas tiek parādītas laika rādījumos visās citās Microsoft Windows programmās. Noklikšķiniet uz cilnes Fails.

Cilnes Kalendārs sadaļā laika joslaslodziņā etiķete ierakstiet pašreizējās laika joslas nosaukumu. Sarakstā laika josla noklikšķiniet uz laika joslas, kuru joslu opcijas izmantot.

Time zone and date (Laika josla un datums)

Ja programmai Outlook ir iestatīta laika josla, kurā tiek ievērots ziemas laiks, pulkstenis pielāgojas ziemas laika ietaupīšanai pēc noklusējuma. Varat izslēgt korekciju. Taču tas nav ieteicams. Otrās vai trešās laika joslas pievienošana Programmas Outlook Microsoft jaunākās versijās kalendārā var attēlot trīs atsevišķas laika joslas.

Citās Outlook versijās, tostarp Outlook lielapjoma licencē, OutlookOutlook un Outlookvar tikt parādītas divas laika joslas.

joslu opcijas

Laika joslas var būt, joslu opcijas, lokālā laika josla, citas uzņēmuma atrašanās vietas laika josla un tās pilsētas laika josla, uz kuru bieži ceļojat. Otrā un trešā laika josla tiek lietota tikai, lai kalendāra skatā parādītu otru un trešo laika joslu, un tā neietekmē veidu, kādā tiek saglabāti vai parādīti kalendāra vienumi.

Laika joslu pievienošana, noņemšana vai mainīšana

Noklikšķiniet uz Opcijas. Cilnes Kalendārs sadaļā laika joslasatzīmējiet izvēles rūtiņu Rādīt otru laika joslu un, ja nepieciešams, atzīmējiet izvēles rūtiņu Rādīt trešo laika joslu. Katras laika joslas lodziņā etiķete ierakstiet papildu laika joslas nosaukumu. Sarakstā laika josla noklikšķiniet uz laika joslas, ko vēlaties pievienot. Šī opcija ir pieejama tikai laika joslās, kurās tiek izmantots vasaras laiks DST.

joslu opcijas

Ja kalendārā tiek rādītas divas vai trīs laika joslas, varat mainīt to pozīcijas. Kalendārāar peles labo pogu noklikšķiniet uz laika joslas un pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt laika joslu.

Joslu palīdzības opcijas atlasīšana

Sadaļā laika joslasnoklikšķiniet uz samainīt laika joslas. Papildinformācija par laika joslām programmā Outlook Outlook kalendāra vienumu sākuma un beigu laiks ir saglabāti universālā koordinētā laika UTC formātā, starptautisks laika standarts ir līdzīgs Griničas vidējam laikam.

 • Pārskatu laika joslas mainīšana - AdSense Palīdzība
 • Tiklīdz esat izvēlējies opciju, Windows izdzēsīs adreses joslas vēsturi.
 • Ja notīrīsit šo opciju, atverot pašreizējo datu bāzi, navigācijas rūts netiks parādīta.
 • - Скажи «да».
 • Time zone and date (Laika josla un datums)
 • Excel statusa joslas opcijas - Excel
 • Viena standarta novirze opcijās

Nosūtot sapulces pieprasījumu dalībniekam citā laika joslā, sapulces vienums tiek rādīts attiecīgajā lokālajā laikā katra lietotāja kalendārā, bet saglabāts UTC formātā.

Piemēram, sapulces rīkotājs Amerikas Savienoto valstu Klusā okeāna laika joslā nosūta sapulces pieprasījumu par Pacific laiku dalībniekam Amerikas Savienoto valstu kalnu laika joslā. Dalībnieks redzēs sapulci kā sākot joslu opcijas ziemas laika. Abos gadījumos sapulce tiek saglabāta, sākot ar to pašu UTC laiku P.

Ja tiek rādītas divas laika joslas, sapulces organizatora laika josla tiek izmantota kā atsauces punkts.

joslu opcijas

Otrā laika josla ir redzama tikai tad, ja skatāt kalendāru dienas vai nedēļas skatā. Laika joslas maiņa Mainot pašreizējo laika joslu, tiek atjaunināti visi kalendāra skati, lai tie rādītu jauno laika joslu, un visi kalendāra vienumi tiek pārvietoti tā, lai tie atspoguļotu jauno laika joslu.

Piemēram, kad pārvietojat no Klusā okeāna laika joslas uz kalnu laika joslu Amerikas Savienotajās valstīs, visas tikšanās tiek rādītas vienu stundu vēlāk. Izvēlnē Rīki noklikšķiniet uz Opcijas.

Time zone and date Laika josla un datums Time zone and date Laika josla un datums G poga B iestatīšanas izvēlne Mainiet laika joslas, iestatiet kameras pulksteni, sinhronizējiet pulksteni ar viedierīces pulksteni, izvēlieties datuma rādīšanas secību, kā arī ieslēdziet un izslēdziet vasaras laiku. Time zone Laika josla Izvēlieties laika joslu.

Noklikšķiniet uz kalendāra opcijas. Sadaļā pašreizējā Windows laika joslalodziņā etiķete ierakstiet pašreizējās laika joslas nosaukumu. Vienas dienas notikumi ilgst vairāk nekā 24 stundas. Piemēram, 4. Dažām laika joslām nav DST.

Pārskatu laika joslas mainīšana

Ja programmai Outlook ir iestatīta laika josla, kas nav DST, piemēram, Arizona Amerikas Savienotajās valstīs, izvēles rūtiņa pielāgot ziemas laiks ir ne tikai notīrīta, bet arī atspējota. Varat notīrīt izvēles rūtiņu, lai gan tas nav ieteicams. Otras laika joslas pievienošana Programmā Outlook var tikt parādītas divas atsevišķas laika joslas kalendārā.

Abas laika joslas var joslu opcijas, piemēram, lokālā laika josla un tās pilsētas laika josla, uz kuru bieži ceļojat.

Excel statusa joslas opcijas

Atrodoties citā pilsētā, iespējams, vēlēsities skatīt savus kalendāra vienumus saistībā ar šīs pilsētas laika joslu. Lai Outlook kalendārā parādītu otru laika joslu, dialoglodziņā laika josla atzīmējiet izvēles rūtiņu Rādīt papildu laika joslu.

Lai rūpētos par atbalsta speciālistu veselību Covid izplatības laikā, dažas atbalsta iespējas var tikt sniegtas ar aizkavēšanos vai nebūt pieejamas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par jūsu pacietību! Tiklīdz situācija mainīsies, šis ziņojums tiks atjaunināts.

Otrā laika josla tiek lietota tikai, lai kalendāra skatā parādītu otru laika joslu, un tā neietekmē veidu, kādā tiek saglabāti vai parādīti kalendāra vienumi. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Rādīt papildu laika joslu.

joslu opcijas

Lodziņā etiķete ierakstiet papildu laika joslas nosaukumu. Šīs izmaiņas ietekmē visus laika rādījumus programmā Outlook un citās Microsoft Windows programmās.

 • Laika joslu pievienošana, noņemšana vai mainīšana - Outlook
 • Сьюзан ответила ему теплой улыбкой.
 • - Хватит, - остановил ее Макс.
 • - Поначалу ей показалось, что негромкий механический голос она слышит во сне.
 • Lietotāja opciju iestatīšana pašreizējai datu bāzei - Access
 • 🥇 Kā notīrīt File Explorer adrešu joslas vēsturi operētājsistēmā Windows 10
 • Labākā bināro opciju tirdzniecība

Laika joslu mainīšana Ja kalendārā ir redzamas divas laika joslas, varat mainīt to novietojumu atbilstoši savām vēlmēm. Kalendārā ar peles labo pogu noklikšķiniet tukšajā vietā virs laika joslas un pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt laika joslu. Ja vēl neesat pievienojis otru laika joslu, atzīmējiet izvēles rūtiņu Rādīt papildu laika joslunoklikšķiniet uz laika joslas, kuru vēlaties parādīt sarakstā laika joslaun lodziņā etiķete ierakstiet otrās reālos ienākumos internetā joslas nosaukumu.

Lietotāja opciju iestatīšana pašreizējai datu bāzei

Noklikšķiniet uz samainīt laika joslas. Notīriet izvēles rūtiņu Rādīt papildu laika joslu. Par laika joslām programmā Outlook Programmā Outlook varat pievienot un rādīt otru laika joslu, kas var būt noderīga, ja plānojat sapulces vai konferences zvanus ar cilvēkiem, kas strādā citās laika joslās. Ja pievienojat otru laika joslu, tad pašreizējais laiks primārajā laika joslā ir iezīmēts ar krāsu gradientu, lai to būtu vieglāk saskatīt.

Mazāk Statusa joslā Office programmu apakšā tiek rādīts statuss opcijām, kas ir atlasītas statusa joslā. Pēc noklusējuma tiek atlasītas daudzas opcijas. Ja vēlaties pielāgot statusa joslu, noklikšķiniet uz tās ar peles labo pogu un pēc tam noklikšķiniet uz vajadzīgajām opcijām. Tālāk norādītās opcijas ir pieejamas programmas Excel statusa joslā. Šai opcijai Statusa joslā tiek rādīts šāds raksts Šūnas režīms Atlasīts pēc noklusējuma, šī opcija parāda pašreizējo šūnas rediģēšanas režīmu statusa joslas kreisajā pusē.

Ja sapulce tiek organizēta un aizņemtības laiks tiek rādīts uzaicinātajām personām citās laika joslās, to aizņemtības laiki tiek pielāgoti, lai tie tiktu pareizi parādīti jūsu laika joslā. Ja atrodaties vienā laika joslā, un nosūtāt sapulces pieprasījumu dalībniekam citā laika joslā, sapulces vienums tiek parādīts attiecīgajā lokālajā laikā katras personas kalendārā, bet tiek saglabāts kā tas pats absolūtais laiks.

Kā notīrīt File Explorer adrešu joslas vēsturi operētājsistēmā Windows 10

Piemēram, ja sapulces rīkotājs Klusā okeāna laika joslā Amerikas Savienotajās valstīs izsūta sapulces pieprasījumu sapulcei, kas sākas ar PM Pacific laiku dalībniekam kalnu laika joslā, dalībnieks redzēs sapulci, sākot ar PM kalnu meklēt bināro opciju stratēģijas. Abos gadījumos sapulce tiek glabāta serveros, sākot ar to pašu UTC laiku P. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai jūs varat mūs informēt, vai informācija bija noderīga?

joslu opcijas

Šeit ir raksts angļu valodā jūsu atsaucei.