Opcija labi


Vairāk Nikon vietņu

Globālās un lokālās kontekstizvēlnes izmantošana Globālās un lokālās kontekstizvēlnes izmantošana Ja navigācijai izmantojat pakalpojumu TalkBack, ir pieejamas divas izvēlnes, lai jūs varētu vieglāk atrast iestatījumus un vadīklas. Globālajā kontekstizvēlnē ir ietvertas komandas, kas darbojas visur, savukārt lokālās kontekstizvēlnes komandas atšķiras atkarībā no izceltā vienuma.

Par tavu TomTom Bandit Tavs TomTom Bandit ir moduļkonstrukcija, kas ir ērti izjaucama, lai tu varētu mainīt daļas, piemēram, uzstādīt jaunu Batt-Stick vai nomainīt objektīva vāciņu. Batt-Stick mAh. Akumulatora uzlādes indikators.

Globālā kontekstizvēlne Lai izmantotu globālo kontekstizvēlni, veiciet tālāk norādītās darbības. Velciet lejup un pēc tam — pa labi. Varat piešķirt citu žestu TalkBack iestatījumos.

Saistīts: Kā Windows 10 atspējot automātisko miega režīmu. Alternatīva grupas politikas metode Kā alternatīvu miega režīma noņemšanai varat izmantot arī grupas politikas redaktoru.

Atkarībā no TalkBack iestatījumiem izvēlne tiek rādīta kā aplis vai kā saraksts. Apļveida izvēlne: lai pārlūkotu izvēlni, velciet ar pirkstu.

ienākumi no interneta 24

Lai izvēlētos vienumu, paceliet pirkstu. Opcija labi izvēlne: lai pārlūkotu, velciet pa labi vai pa kreisi. Lai izvēlētos vienumu, veiciet dubultskārienu.

Lokālā kontekstizvēlne

Globālajā kontekstizvēlnē ir iekļautas tālāk norādītās opcijas. Lasīt no sākuma: tiek nosaukti visi ekrānā redzamie vienumi, sākot no augšdaļas. Lasīt, sākot ar nākamo vienumu: tiek nosaukti visi ekrānā redzamie vienumi, sākot no pēdējā izceltā vienuma.

Atkārtot pēdējo frāzi: tiek atkārtoti nosaukta pēdējā frāze. Nosaukt pa burtiem pēdējo frāzi: TalkBack pēdējā frāze tiek nosaukta pa burtiem. Kopēt starpliktuvē pēdējo izteikumu: pēdējā nosauktā frāze tiek kopēta starpliktuvē, lai ielīmētu to citā lietotnē vai veiktu citu darbību. Meklēt ekrānā: ekrānā tiek meklēts jūsu ierakstīts vārds.

Uzziniet vairāk par meklēšanu ekrānā.

bināro opciju q optona rādītāji

TalkBack iestatījumi: atvērt TalkBack iestatījumus. Ja esat iestatījis kontekstizvēļņu rādīšanu apļa formā, šī opcija atrodas ārpus apļveida izvēlnes ekrāna augšējā labajā stūrī.

ātri nopelnīt naudu dienā

Iestatījumi teksta pārvēršanai runā: atvērt iestatījumus teksta pārvēršanai runā. Ja esat iestatījis kontekstizvēļņu rādīšanu apļa formā, šī opcija atrodas ārpus apļveida izvēlnes ekrāna apakšējā labajā stūrī.

  • Pārejiet uz 8.
  • Reālie ienākumi un ienākumi tiešsaistē
  • Kad mēģināt palaist kādu no spēlēm, kas norādītas sadaļā "attiecas uz", rodas kāda no šīm pazīmēm: Opcija 3D paātrinājums nav pieejama.
  • Ltnn tīkls, kā nopelnīt naudu
  • Šī raksta Microsoft Word 98 versiju skatiet rakstā

Ekrāna paslēpšana: šī funkcija paslēpj displeju, lai jūsu ekrāns nebūtu redzams citiem, kad atrodaties publiskās vietās. Ja esat iestatījis kontekstizvēļņu rādīšanu apļa formā, šī opcija atrodas ārpus apļveida opcija labi ekrāna apakšējā kreisajā stūrī. Lokālā kontekstizvēlne Lokālajā kontekstizvēlnē ir vadīklas, kas saistītas ar izcelto vienumu.

kā ātri nopelnīt dolāru internetā

Lai izmantotu lokālo kontekstizvēlni, veiciet tālāk norādītās darbības. Velciet augšup un pēc tam — pa labi. Izvēlnē pieejamās opcijas atšķiras atkarībā no izvēlētā vienuma.

projektēt 60 bināros variantus

Vietējās kontekstizvēlnēs atkarībā no izceltā vienuma var būt iekļautas tālāk norādītās opcijas. Navigācija: izvēlieties, kā pāriet starp vienumiem.

impulsa indikators binārajās opcijās

Lai rediģēšanas lodziņā pārvietotu kursoru, nospiediet skaļuma taustiņus. Iezīmju vadīklas: izmantojot šo izvēlni, varat pievienot, noņemt un rediģēt pielāgotas iezīmes saturam, kuram nav pievienotas iezīmes.

Dažās lietojumprogrammās attēliem nav iezīmju. Varat izmantot pakalpojumu TalkBack, lai izveidotu iezīmes attēliem, tādējādi atvieglojot attēlu identificēšanu vēlāk.

Kameras funkcijas

Pēc iezīmju pievienošanas varat pārvaldīt pielāgotās opcija labi TalkBack iestatījumu sadaļā Pielāgotas iezīmes. Meklēšanas vadīkla: kad ir izcelta kāda meklēšanas vadīkla, piemēram, skaļums vai videoklipa atskaņošana, izmantojot šo opciju, varat iestatīt noteiktu vērtību no 0 līdz Kontekstizvēļņu rādīšana apļa vai saraksta formā Kontekstizvēlnes var tikt parādītas apļa vai saraksta formā. Lai mainītu šo iestatījumu, veiciet tālāk norādītās darbības.

Atveriet sadaļu Iestatījumi. Atrodiet opciju Rādīt kontekstizvēlni saraksta formā. Lai slēdzi ieslēgtu vai izslēgtu, veiciet dubultskārienu.