Opcijas pieejamība


Lync  pakalpojumam Office  Vairāk Mazāk Office atbalsts beidzās Jaunināt tūlīt Noklusējuma tiešsaistes sapulces opcijas ir piemērotas nelieliem konferenču zvaniem vai koplietošanas un sadarbības opcijas pieejamība uzņēmuma ietvaros.

Atrodiet videoklipu saturu ar subtitriem vai citām audio valodām Dodieties uz filmas vai pārraides informācijas lapu pakalpojumā iTunes Store vai lietotnē Apple TV, pēc tam ritiniet lejup līdz sadaļai Languages Valodas. Citas audio valodas ir norādītas pa labi no Additional Papildus.

Ja plānojat tiešsaistes sapulci ar personām no cita uzņēmuma vai ja sapulce būs lielāka nekā parasti, izmantojiet dialoglodziņu Tiešsaistes sapulces opcijas, lai noteiktu tālāk norādītos datus. Kurām personām pirms pievienošanās sapulcei ir jāgaida vestibils?

opcijas pieejamība

Kurām personām sapulces ietvaros ir jāpiešķir prezentētājs privilēģijas? Iespējamās darbības Piekļuves un prezentētāja opciju iestatīšana Lai iestatītu piekļuves un prezentētāja opcijas, veiciet tālāk norādītās darbības.

Ja Lync nevar izmantot Wi-Fi vai mobilo datu tīklu, lai veiktu audio vai video zvanu, jums tiks atzvanīts uz šo numuru, lai izveidotu savienojumu ar Lync zvana audio daļu. Kad pirmo reizi pierakstāties programmā Lync for iPhone, saņemsit norādījumus, lai konfigurētu savu tālruņa numuru. Lai to atjauninātu, rīkojieties šādi: Pieskarieties pie Mana informācija un pēc tam pie Opcijas. Mani akreditācijas dati Pēc noklusējuma opcija Mani akreditācijas dati ir ieslēgta, līdz ar to visa jūsu sapulču un balss pasta informācija tiek rādīta programmā Lync.

Izveidojiet uzaicinājumu uz tiešsaistes sapulci programmā Microsoft Outlook. Papildinformāciju skatiet rakstā Uzaicinājuma uz tiešsaistes sapulci izveide.

opcijas pieejamība

Uzaicinājuma uz sapulci grupā Tiešsaistes sapulce noklikšķiniet uz Sapulces opcijas. Dialoglodziņā Tiešsaistes sapulces opcijas atlasiet Pielāgot šīs sapulces piekļuvi un prezentētājus.

ETF un Opcijas Opcijas Opcija ir līgums, kas dod tiesības opcijas pircējam pirkt vai pārdot noteiktu aktīvu akciju, obligāciju, valūtas, procentu likmes, indeksus, preces utt.

Izvēlieties opcijas Piekļuve un Prezentētājiatbilstoši plānotās sapulces lielumam un veidam. Izmantojot piekļuves opcijas, tiek noteikts, kuriem dalībniekiem ir jāgaida vestibils, pirms prezentētājs viņus uzņem sapulcē.

Tālāk redzamajā tabulā ir sniegts detalizēts katras opcijas apraksts: Svarīgi! Piekļuves opcija Šīs opcijas izvēlei piemērota situācija Tikai rīkotājs bloķēts Nevēlaties, lai izdales materiālus vai Microsoft PowerPoint slaidus personas redzētu jau pirms sapulces Personas, kuras uzaicināju no opcijas pieejamība uzņēmuma Personas, kurām nav konta jūsu tīklā, kā arī personas, kas nav saņēmušas uzaicinājumu Tiek apspriesta sensitīva vai konfidenciāla informācija Personas no mana uzņēmuma Personas, kurām nav konta jūsu tīklā Visiem dalībniekiem ir konts opcijas pieejamība organizācijas tīklā Visi, tostarp personas ārpus mana uzņēmuma bez ierobežojumiem Neviens Tiek uzaicināti ārējie dalībnieki Izmantojot prezentētāja opcijas, tiek kontrolēts, kuri dalībnieki automātiski saņem prezentētājs privilēģijas, kad plānojat sapulci.

opcijas pieejamība

Tālāk redzamajā tabulā ir sniegts detalizēts katras opcijas apraksts. Prezentētāja opcija Šīs opcijas izvēlei piemērota situācija Tikai rīkotājs Tikai persona, kas plāno sapulces Prezentācijām, kurās dalībniekiem nav jāveic mijiedarbība ar sapulces saturu.

Sapulces laikā varat norādīt papildu prezentētājus.

opcijas pieejamība

Personas no mana uzņēmuma Ikviens, ko uzaicināt un kam ir konts jūsu tīklā Uzņēmuma grupas darba sesijām, kur visi dalībnieki var koplietot un modificēt sapulces saturu Visi, tostarp personas ārpus mana uzņēmuma bez ierobežojumiem Visas uzaicinātās personas Grupas darba sesijām ar personām, kam nav konta jūsu tīklā Manis izvēlētas personas Jūs un jūsu izvēlētie dalībnieki Prezentācijām, kur ir vairāki prezentētāji.