Opcijas rullis


Uzlādes statīvs Printera pievienošana un atvienošana Lai sāktu lietot 3G printeri, pievieno to savam 3G karšu terminālim, iebīdot un viegli piespiežot, līdz atskan klikšķis.

Galvenās funkcijas

Ja pēc tam vēlies printeri atvienot, vienkārši nospied pogu priekšpusē, vienlaikus pavelkot karšu termināli uz augšu, kā parādīts tālāk redzamajā attēlā: Kvītis drukāšana Vari izvēlēties drukāšanu pēc pieprasījuma vai automātisku drukāšanu pēc katra darījuma. Iestatījumus vari nomainīt jebkurā laikā: Vispirms izvēlnē dodies uz "Iestatījumi".

palīdzēt atrast naudu internetā

Tad atlasi opciju "Printeris". Izvēlies "Autom. Tad pārslēdz uz "Ieslēgts" vai "Izslēgts". Ja ir ieslēgts "Autom.

Asimetriska akmens aušana ar Nazo aušanu. 4/7 daļa

Ja tas ir izslēgts, opcijas rullis tiks parādīts kvīts opciju ekrāns, un kvīts tiks izdrukāta tikai tad, ja atlasīsi "Drukāt kvīti". Svarīgi Lai pēc darījuma varētu izdrukāt kvīti, pirms summas ievadīšanas un maksājuma pieņemšanas pogas nospiešanas printerim jābūt pievienotam tavam karšu terminālim.

Profilaktiskās apkopes veikšana

Ja pēc darījuma uzsākšanas printeris tiek atvienots, drukāšana nebūs iespējama. Tu vari izdrukāt kvīti jebkurā laikā, apmeklējot Darījumu vēsturi: Atlasi darījumu. Kad kvīts ir izdrukāts, noplēs to saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas tālāk redzamajā attēlā: Piezīme.

Bināro opciju mācīšanās stundas

Ja papīrs tiek noplēsts nepareizi, iespējams, tiks rādīts kļūdas paziņojums, ka printerī beidzies papīrs. Lai turpinātu: Nospied un atver pārsegu. Aizver pārsegu.

Izgriešana, kopēšana un ielīmēšana

Papīra ruļļa nomaiņa Kastītē ir 3 papīra ruļļi 1 ievietots printerī un 2 papildu ruļļi. Papīra ruļļa izmēri — platums 57 mm un diametrs 30 mm.

Kad printerī beidzas papīrs, karšu termināļa displejā tiek parādīts paziņojums.

kā strādāt internetā un nopelnīt naudu

Sarkanas līnijas uz izdrukātajiem kvīšiem liecina, ka drīzumā beigsies papīrs. Lai nomainītu papīra rulli: Nospied un atver pārsegu. Ievieto jaunu papīra rulli, kā norādīts tālāk redzamajā attēlā.

nodarbojas ar centrālo bināro opciju

Uzlādes statīvs 3G printera papildu funkcija ir tā, ka tas darbojas arī kā uzlādes statīvs. Kad printeris ir pievienots elektrības padevei un opcijas rullis ir pievienots karšu terminālis, notiek gan printera, gan termināļa uzlāde. Uzlādes laikā izmanto komplektācijā iekļauto adapteri.

kā ātri nopelnīt p lol

Šai specifikācijai neatbilstoša adaptera izmantošana var izraisīt printera bojājumus. Lai uzlādētu printeri, iestiprini kabeli, kā norādīts tālāk redzamajā attēlā, un pievieno to elektrības padevei: Uzlādes laikā blakus USB C spraudnim būs redzama gaismas diode.

Sarkana diode.

pārskati par 24option binārām opcijām