Opcijas veidlapa


Veidlapas vai viktorīnas iestatījumu pielāgošana programmā Microsoft Stratēģijas bināro opciju macd Veidlapas vai viktorīnas iestatījumu pielāgošana programmā Microsoft Forms Microsoft Forms Vairāk Mazāk Padoms.

kā atvērt svārstību diagrammu opcijām video par to, kā jūs varat nopelnīt naudu

Vai vēlaties tvert un analizēt uzņēmuma klientu atsauksmes? Izmēģiniet Dynamics klienta balss. Izmantojot Microsoft Forms, varat izveidot veidlapu piemēram, aptauju vai aptauju vai viktorīnu piemēram, matemātikas eksāmenu skolēniem.

bināro opciju binom reāla nauda internetā bez ieguldījumiem

Izmantojiet veidlapu un viktorīnas iestatījumus, lai norādītu termiņus, identificētu veidlapu glābējus, rādītu pareizās viktorīnu atbildes un iestatītu citas Microsoft Forms preferences. Lai piekļūtu formas vai viktorīnas iestatījumiem, atlasiet papildu veidlapas iestatījumi un pēc tam atlasiet Iestatījumi. Veidlapu un viktorīnu opcijas veidlapa iestatīšana Rūtī Iestatījumi varat atlasīt vai notīrīt opcijas.

Veidlapu un viktorīnu opciju iestatīšana

Viktorīnas opcija Noklusējuma iestatījums rāda rezultātus automātiski, ļauj atbildētājiem skatīt katra jautājuma rezultātus, opcijas veidlapa viktorīnas atbildes. Aizpildītājiem tiek rādīta zaļas kontrolatzīmes blakus katrai pareizajai atbildei uz viktorīnas jautājumiem, kā arī sarkans ziņojuma teksts blakus nepareizajām atbildēm.

Izmantojiet nolaižamo sarakstlodziņu, ja vēlaties: sniegt lietotājiem iespēju izvēlēties atsevišķu atlasi iepriekš definētu vienumu sarakstā; pēc noklusējuma paslēpt saraksta ierakstus veidlapā; parādīt vērtības, kas izgūtas no fiksēta saraksta, no veidlapas veidnes datu avots vai opcijas veidlapa ārēja datu avota, piemēram, datu bāzes vai Microsoft Windows SharePoint Services saraksta. Šajā attēlā lietotāji kategorizē izdevumus izdevumu atskaites veidlapā, atlasot iepriekš definētas vērtības atvērtā nolaižamajā sarakstlodziņā. Pēc nolaižamā sarakstlodziņa ievietošanas veidlapas veidnē ir jānorāda tajā attēlotās vērtības. Citādi, noklikšķinot uz bultiņas blakus nolaižamajam sarakstlodziņam, lietotāji redzēs tukšu sarakstu. Dialoglodziņā Nolaižamā sarakstlodziņa rekvizīti varat pats veikt ierakstus vai konfigurēt nolaižamo sarakstlodziņu ierakstu izgūšanai no datu bāzes vai cita datu avota.

Notīriet šo iestatījumu, ja nevēlaties, lai blakus katram viktorīnas jautājumam tiek rādīta informācija par to, vai atbilde ir pareiza. Kas var aizpildīt šo veidlapu Ikviens, kam ir saite, var atbildēt uz jūsu veidlapu vai viktorīnu, tostarp personām ārpus jūsu organizācijas.

Veidlapas nosūtīšana un atbilžu apkopošana Veidlapas nosūtīšana un atbilžu apkopošana Microsoft Forms Vairāk Mazāk Padoms. Vai vēlaties tvert un analizēt uzņēmuma klientu atsauksmes? Izmēģiniet Dynamics klienta balss. Izmantojot Microsoft Forms, varat nosūtīt savu veidlapu vai viktorīnu skolēniem, vecākiem un kolēģiem, kā arī saņemt savas atbildes dažādos veidos atkarībā no jūsu vajadzībām.

Tikai lietotāji manā organizācijā var atbildēt tikai ar personām, kuras pieder jūsu organizācijai, varēs atbildēt uz jūsu veidlapu vai viktorīnu.

Ieraksta nosaukums — varat sekot tiem, ar kuriem esat atbildējis uz jūsu veidlapu vai viktorīnu. Viena atbilde vienai personai — ierobežotā forma vai viktorīnas atbilde tikai vienai personai.

Lapā "Piesakieties tūlīt" izvēlieties pirmo valodu no ES 23 valodām. Otrajai valodai jābūt atšķirīgai no pirmās izvēlētās valodas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūsu dizainparaugu var apstrīdēt šajā otrajā valodā.

Tādējādi personas neļaus aizpildīt veidlapu vai viktorīnu vairākkārt. Atbilžu opcijas Atbilžu pieņemšana — ja šis iestatījums ir neatzīmēts, varat izslēgt iespēju apkopot jebkādas papildu veidlapas atbildes.

Varat arī pielāgot noklusējuma ziņojumu, kas saņēmējiem tiek rādīts, mēģinot iesniegt atbildi pēc tam, kad šo iestatījumu izslēdzat.

nopelnīt naudu no bif kā nopelnīt naudu TNT

Sākuma datums un beigu datums — varat norādīt precīzu datumu un laiku, kad vēlaties sākt un pārtraukt veidlapas atbilžu apkopošanu. Noklikšķiniet uz sākuma datums, pēc tam noklikšķiniet uz tekstlodziņa datuma un atlasiet datumu no kalendāra vadīklas. Atlasiet konkrētu stundu stundu iedaļu nolaižamajā izvēlnē.

Veikt to pašu ar derīguma termiņu Piezīme. Jaukt jautājumus — ja tas ir neatzīmēts noklusējuma iestatījumsjautājumi tiek parādīti respondentiem tādā pašā secībā, kādā tos izveidojāt. Ja šī opcija ir atzīmēta, parādāmo jautājumu secība tiks nejauši samaisīta.

1. solis. Informācija par dizainparaugu

Katrs respondents skata jautājumus citā secībā. Visi jautājumi — visu veidlapas vai viktorīnas jautājumu secības jaukšana.

  • Bitcoin cena dolāros tagad
  • Tirdzniecība ar jaunumiem binārā opcijās
  • Sīkāka informācija Pārskats Katram pieteikuma iesniedzējam, tostarp bērniem, jāaizpilda atsevišķa veidlapa DS par vīzas pieprasīšanu.

Bloķējiet jautājumus — shuffle visu jautājumu secību, izņemot tos, ko esat norīkojis piemēram, jautājumi Rādīt norises joslu — respondenti redzēs vizuālo indikatoru par norisi, aizpildot veidlapu vai viktorīnu.

Pielāgot Pateicības ziņojumu — pateicamā paziņojuma parādīšana pēc veidlapas vai viktorīnas pabeigšanas.

opcijas akciju tirdzniecībā nopelniet bitcoin tagad

Noklikšķiniet tekstlodziņā, lai izveidotu pielāgotu ziņojumu. Paziņojumu Sūtiet e-pasta ziņojumu uz respondentiem — nosūtiet Automātiska e-pasta ziņojumu respondentiem, kad ir pabeigta jūsu veidlapa vai viktorīna.

E-pasta ziņojumā būs iekļauta saite uz viņu atbildēm. Saņemiet e-pasta paziņojumu par katru atbildi — saņemiet paziņojumu pa e-pastu ikreiz, kad tiek saņemta atbilde.

investīcijas bitkoinos pēc intereses Keltner kanāla bināro opciju stratēģija

Klasifikāciju Atlasiet Rediģēt, pēc tam izvēlieties Vispārīgi, konfidenciālivai ļoti konfidenciālilai kontrolētu datu aizsardzības līmeni. Vai jums opcijas veidlapa atsauksmes par Microsoft Forms? Mēs labprāt uzklausīsim jūsu viedokli!

ieņēmumi bez pārbaudītiem ieguldījumiem kā pareizi reģistrēt Bitcoin maku

Apmeklējiet Microsoft Forms UserVoice vietnilai sniegtu ieteikumus un balsotu par citu lietotāju iesniegtajām idejām.