Opciju arhīvs


Vai šī informācija bija noderīga?

Automātiskās arhivēšanas iestatījumi un opcijas Skatiet tālāk sniegtos aprakstus par iestatījumiem un opcijām, ko varat lietot, pielāgojot automātisko arhivēšanu. Veikt automātisko arhivēšanu ik pēc n dienām    Izvēlieties, cik bieži tiek veikta automātiskā arhivēšana.

Vienlaikus arhivējot lielu skaitu vienumu, jūsu datora veiktspēja var samazināties. Tāpēc ir ieteicams izmantot automātisko arhivēšanu biežāk, lai samazinātu apstrādājamo vienumu skaitu.

  • Mazāk E-pasts — jauni ziņojumi, atbildes un pārsūtītie ziņojumi — var ātri piepildīt jūsu Outlook iesūtni.
  • Vietnes nosaukums, kurā varat nopelnīt naudu
  • Failu arhivēšana pa daļām, pašizplūšana.
  • Uzvarētāju ekspertu opciju arhīvs - Joon Online

Lai izslēgtu automātiskās arhivēšanas līdzekli, notīriet izvēles rūtiņu Veikt automātisko arhivēšanu ik pēc n dienām. Uzvedne pirms automātiskās arhivēšanas    Izvēlieties, vai rādīt atgādinājuma ziņojumu, pirms automātiskā arhivēšana apstrādā Outlook vienumus.

Logaritmi un to īpašības

Kad parādās uzvedne, varat noklikšķināt uz Nē atgādinājuma ziņojumā, lai atceltu automātiskās arhivēšanas sesiju. Izdzēst novecojušos vienumus tikai e-pasta mapes     Šī opcija pēc noklusējuma ir izslēgta. Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai izdzēstu ziņojumus pēc novecošanas perioda beigām.

darba iespēju tirdzniecības stratēģija rane stratēģijas binārās opcijas

Arhivēt vai dzēst vecos vienumus    Izvēlieties šo opciju, ja vēlaties iestatīt vai mainīt tālāk norādītos iestatījumus. Ja šī izvēles rūtiņa ir notīrīta, automātiskā arhivēšana izmanto noklusējuma iestatījumus.

Jo īpaši xz par - labākais aka -9patērē līdz MB!

Rādīt arhīva mapi mapju sarakstā     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai arhīva mape tiktu parādīt kopā ar citām mapēm navigācijas rūtī. Ja neizmantojat šo opciju, joprojām varat atvērt savu arhīva mapi — noklikšķiniet uz cilnes Fails, pēc tam uz cilnes Atvērt, noklikšķiniet uz Atvērt Outlook datu failu.

Šī foruma pavedieni

Iztīrīt vienumus, kas vecāki par    Norādiet vecumu dienās, nedēļās vai mēnešos, kuru sasniedzot, vienumi tiek arhivēti. Varat konfigurēt šo periodu no vienas dienas līdz maksimāli 60 mēnešiem.

saprātīga bināro opciju stratēģija 6 apmaiņas iespēja

Pārvietot vecus vienumus uz    Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai arhivētu vecus vienumus, nevis tos automātiski izdzēstu. Noklusējuma mape ir redzama apmainīt 24 iespēju. Lai izmantotu citu mapi, ievadiet lodziņā mapes atrašanās vietu vai noklikšķiniet uz Pārlūkot.

Ja atlasāt šo opciju, tiek noņemta atlase no opcijas Neatgriezeniski izdzēst vienumus.

bināro opciju 100 indikatora stratēģija bināro opciju zaudējums

Neatgriezeniski izdzēst vienumus     Šī opcija izdzēš visus vienumus, kuriem beidzies derīgums. Šie vienumi netiek pārvietoti, un netiek saglabāta arhīva kopija. Ja atlasāt šo opciju, tiek noņemta atlase no opcijas Pārvietot vecus magnēta variants uz.

secinājumi par tendenču līnijām opcija pie Tatunašvili

Tagad lietot šos iestatījumus visām mapēm    Šī opcija lieto automātiskās arhivēšanas iestatījumus, opciju arhīvs jūsu veiktās izmaiņas, visām mapēm. Lai norādītu unikālus iestatījumus vienai vai vairākām mapēm, neizvēlieties šo opciju.

  • Populārākās lietotnes.
  • IR iespējas
  • Arhīviskā apraksta shēmas un dokumentu aprakstu izstrāde Aprakstīšanu var veikt, ja Latvijas Nacionālajā arhīvā ir izveidots fonds.
  • .XZ faila paplašinājums? Kā izpakot failus Linux, FreeBSD un MacOS tar xz paplašinājumā

Tā vietā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes, noklikšķiniet uz Rekvizīti un pēc tam pārejiet uz cilni Automātiskā arhivēšana, lai mainītu iestatījumus opciju arhīvs attiecīgajai mapei. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai jūs varat mūs informēt, vai informācija bija noderīga? Šeit ir raksts angļu valodā jūsu atsaucei.