Opciju dzēšana. Brīvdienu un dzimšanas dienu pievienošana


E-pasta konta dzēšana no pasta un kalendāra programmām Kalendārs darbam ar Windows 10 Pasts darbam ar Windows 10 Vairāk Mazāk Piezīme.

opciju dzēšana korpusa john k iespējas

Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu.

Veidlapas dzēšana vai izdzēstas veidlapas atkopšana Veidlapas dzēšana vai izdzēstas veidlapas atkopšana Microsoft Forms Vairāk Mazāk Padoms.

Vai lapas lejasdaļā varat mums pavēstīt, vai informācija jums noderēja? Ērtai atsaucei šeit ir šis raksts angļu valodā.

Veidlapas faila izveide vai dzēšana PPW Veidlapas faila izveide vai dzēšana Varat izveidot caurspīdīgā pārklājuma apgabalus, izmantojot paša izvēlētu lietojumprogrammatūru, un saglabāt šos apgabalus kā veidlapu. Iespējams dzēst nevajadzīgu veidlapas failu. Šajā sadaļā ir aprakstīta veidlapas faila izveides procedūra. Veidlapas faila izveide Tādu datu izveide, kas tiks izmantoti kā veidlapas fails Izmantojot paša izvēlētu lietojumprogrammatūru, izveidojiet datus, kuros ietvertas rakstzīmes un raksti, kas tiks izmantoti kā veidlapas fails. Izveidoto datu baltie apgabali kļūst par caurspīdīgā pārklājuma apgabaliem.

Ja nevēlaties, lai turpinātu saņemt e-pasta ziņojumus no konkrēta konta pasta lietojumprogrammā operētājsistēmai Windows 10, varat izdzēst kontu un noņemšana no lietojumprogrammas, vai varat izslēgt e-pasta konta.

Dzēšana vai konta noņemšana no vai nu programma noņems jebkuru kalendāru, kas saistīti ar šo kontu. Konta dzēšana no pasta un kalendāra programmām Pasta vai kalendāra lietojumprogrammas apakšējā kreisajā stūrī izvēlieties Iestatījumi.

opciju dzēšana bitkoīnu tirdzniecība biržā

Izvēlieties Pārvaldīt kontuun pēc tam uz konta, kuru vēlaties noņemt. Izvēlieties konta dzēšana.

opciju dzēšana vai ir iespējams nopelnīt normālu naudu internetā

Ja neredzat opciju minūšu opciju tirdzniecība dzēšanaiespējams, ka mēģināt noņemt noklusējuma e-pasta kontu, kuru pievienojāt, kad opciju dzēšana pieteicies Windows  Jūs varat izslēgt no šī konta e-pasta vietā.

Piemēram, noņemot no pasta un kalendāra programmas Outlook.

Pēc kontaktpersonu pievienošanas Android ierīcei varat tās rediģēt vai dzēst. Google kontā saglabātās kontaktpersonas tiks sinhronizētas ar Google kontaktpersonām un visām jūsu Android ierīcēm. Dažas no šīm darbībām ir pieejamas tikai operētājsistēmā Android 6. Uzziniet, kā noskaidrot, kuru Android versiju izmantojat. Kontaktpersonas informācijas maiņa Savā Android tālrunī vai planšetdatorā atveriet lietotni Kontaktpersonas.

Izslēdziet opciju e-pasta kontam Ja vēlaties atspējot e-pasta kontam, jo jūs opciju dzēšana izdzēst noklusējuma kontu vai arī vēlaties izmantot konta savu kalendāru, varat modificēt konta sinhronizācijas iestatījumus.

Apakšējā kreisajā stūrī izvēlieties Iestatījumi.

Gmail: Understanding where your messages go

Izvēlieties Pārvaldīt kontuun pēc tam vairs nevēlaties saņemt e-pasta ziņojumus no konta. Izvēlieties mainīt pastkastes sinhronizācijas iestatījumusun pēc tam ritiniet uz leju līdz sinhronizācijas opcijas.

opciju dzēšana kā nopelnīt naudu no mājām bez papildu ieguldījumiem

Ja pastkastes sinhronizācijas iestatījumu maiņa ir pelēkota, un jūs nevarat piekļūt, skatiet rakstu atrisināt sinhronizācijas problēmas pasta un kalendāra programmās sistēmā Windows