Palīdzība opcijai


Informācija par atrašanās vietas papildu opcijām

Google partneru programma Informācija par atrašanās vietas papildu opcijām Uz mājsaimniecības ienākumiem balstītā mērķauditorijas palīdzība opcijai pēc atrašanās vietas tiek automātiski migrēta — turpmāk šis mērķauditorijas atlases veids būs saistīts ar demogrāfisko mērķauditorijas atlasi.

Lai veiktu izmaiņas uz mājsaimniecības ienākumiem balstītajā mērķauditorijas atlasē vai skatītu pārskatus, dodieties uz Google Ads konta sadaļu Demogrāfiskie dati.

reāls Bitcoin ienākums bināro opciju stratēģija dzīvokļa laikā

Izmantojot atrašanās vietas opcijas, var iekļaut vai izslēgt lietotājus, balstoties uz: viņu iespējamajām atrašanās vietām; viņus interesējošām vietām. Pēc noklusējuma mērķauditorijas atlasē pēc atrašanās vietas ir iekļautas gan fiziskās atrašanās vietas, gan interesējošās atrašanās vietas, taču pieredzējuši reklāmdevēji var izmantot šīs opcijas, lai ierobežotu mērķauditorijas atlasi un atlasītu kādu šo kategoriju apakškopu.

Joslu palīdzības opcijas atlasīšana

Šajā rakstā ir apskatītas papildu opcijas mērķauditorijas atlasei pēc atrašanās vietas un atrašanās vietu izslēgšanai. Ņemiet vērā, ka atrašanās vietas papildu opcijas attiecas tikai uz reklāmām meklēšanas un reklāmas tīklā.

Opciju salīdzinājums: mērķauditorijas atlase pēc atrašanās vietas Pēc noklusējuma varēsiet sasniegt lietotājus, kuri varētu atrasties vai regulāri atrodas jūsu atlasītajā vietā, kā arī lietotājus, kuri interesējas par jūsu atlasītajiem ģeogrāfiskajiem apgabaliem.

robots bināro opciju q optonam sarkanā reena svece binārām opcijām

Lietotāji var izrādīt interesi, izmantojot noteiktus meklēšanas vienumus, ja nesen ir bijuši kādā atrašanās vietā, vai skatot ar attiecīgo atrašanās vietu saistītu saturu piemēram, lapas vai vietnes.

Apgabali, par kuriem lietotāji izrāda interesi, tiek dēvēti arī par interesējošām atrašanās vietām, un mēs tos nosakām neatkarīgi no Google meklēšanā izmantotā domēna.

Uzziniet vairāk par to, kā mēs nosakām ģeogrāfisko atrašanās vietu un interesējošās atrašanās vietas. Iespējams, varat izvēlēties citu mērķauditorijas atlases veidu.

Sarakstā atlasiet priekšiestatījumu, kuru vēlaties izmantot. Jūs varat parādīt vai paslēpt pašreizējo iestatījumu saraksta ekrānu. Atiestatīt noklusējuma iestatījumus: Atjaunot visiem iestatījumiem rūpnīcas noklusējuma vērtības. Noklusējuma vērtības tiek atjaunotas arī iestatījumiem cilnē Galvenie. Uzdevuma veids: Atlasiet Konfidenciāls darbs, lai iestatītu paroli konfidenciālu dokumentu aizsargāšanai drukāšanas laikā.

Apskatīsim pieejamās mērķauditorijas atlases opcijas. Tādu lietotāju sasniegšana, kuri atrodas jūsu atlasītajās vietās vai interesējas par tām Šī ieteicamā noklusējuma opcija palīdzība opcijai sasniegt lietotājus, kuri varētu atrasties vai regulāri atrodas jūsu atlasītajā vietā, kā arī lietotājus, kuri ir izrādījuši interesi par jūsu atlasīto vietu.

Ja Lync nevar izmantot Wi-Fi vai mobilo datu tīklu, lai veiktu audio vai video zvanu, jums tiks atzvanīts uz šo numuru, lai izveidotu savienojumu ar Lync zvana audio daļu. Kad pirmo reizi pierakstāties programmā Lync for iPhone, saņemsit norādījumus, lai konfigurētu savu tālruņa numuru. Lai to atjauninātu, rīkojieties šādi: Pieskarieties pie Mana informācija un pēc tam pie Opcijas. Mani akreditācijas dati Pēc noklusējuma opcija Mani akreditācijas dati ir ieslēgta, līdz ar to visa jūsu sapulču un balss pasta informācija tiek rādīta programmā Lync. Iestatījumā Exchange varat ievadīt savus akreditācijas datus, ja Exchange akreditācijas dati atšķiras no Lync iestatījumiem.

Pārejot no noklusējuma mērķauditorijas atlases opcijas uz citu opciju, lielākajā daļā kampaņu būs vērojama seansu skaita samazināšanās. Mērķauditorijas atlases opciju ir ieteicams mainīt tikai tad, ja vēlaties uzlabot savas kampaņas datplūsmu. Tādu lietotāju sasniegšana, kuri atrodas jūsu atlasītajās vietās vai regulāri tur atrodas Izmantojot šo opciju, var rādīt reklāmas lietotājiem, kuri varētu atrasties vai regulāri atrodas jūsu atlasītajā apgabalā.

  1. Grupas ziņojumu opciju rediģēšana - Messages Palīdzība
  2. Часто Элвин задумывался, не совершил ли он ошибки, открыв древний путь между двумя культурами в безжалостном порыве удовлетворения собственной любознательности.
  3. Nopelnīt naudu no bif
  4. Vispārīgo opciju iestatīšana - Office atbalsts

Netiek iekļauti lietotāji, kuri meklēja jūsu atlasītās vietas, taču meklēšanas brīdī neatradās jūsu atlasītajā vietā.

Tādu lietotāju sasniegšana, kuri meklē jūsu atlasītās vietas Šī opcija ļauj rādīt reklāmas visiem lietotājiem, kuri Google tīklā meklē jūsu atlasīto vietu.

kad viņi sāk pelnīt naudu ritmikas vingrošanā opciju iegādes izmaksas

Ja lietotājs vaicājumā nenorāda atrašanās vietu, sistēma mērķauditorijas atlasei izmanto lietotāja fizisko atrašanās vietu. Šī opcija ir pieejama tikai meklēšanas tīkla kampaņām.

Atrašanās vietu izslēgšanas opciju salīdzinājums Pēc noklusējuma tiks izslēgti lietotāji, kuri atrodas jūsu izslēgtajās atrašanās vietās. Varat mainīt noklusējuma iestatījumu, lai izslēgtu lietotājus, kuri atrodas jūsu izslēgtajās atrašanās vietās vai interesējas par tām.

Iespējot drošligzdu slāņa SSL šifrēšanas tehnoloģiju Saglabājiet šifrētās lapas diskā Atspējojiet programmatūras, kas liedz darboties uznirstošajiem logiem. Noņemiet vietni ups. Papildus veiciet šādas darbības, lai pielāgotu lapas kešdarbi Microsoft Internet Explorer: Rīkjoslā atlasiet opciju Rīki. Sadaļā Pagaidu interneta faili atlasiet opciju Iestatījumi.

Noskaidrosim, kādas izslēgšanas opcijas ir pieejamas, un pārbaudīsim, kā tās darbojas dažās parauga kampaņās. Nerādīt reklāmas lietotājiem, kuri atrodas jūsu izslēgtajās atrašanās vietās Izvēloties šo opciju, jūsu reklāmas netiks rādītas lietotājiem, kuri varētu atrasties jūsu izslēgtajās atrašanās vietās.

Lietotāji, kuri atrodas ārpus šīm vietām, iespējams, joprojām redzēs jūsu reklāmas. Palīdzība opcijai reklāmas lietotājiem, kuri atrodas jūsu izslēgtajās atrašanās vietās vai interesējas par tām Izvēloties šo opciju, jūsu reklāmas netiks rādītas lietotājiem, kuri atrodas jūsu izslēgtajās atrašanās vietās vai kuri interesējas par jūsu izslēgtajām atrašanās vietām.

labākie bināro opciju stratēģiju videoklipi kā iestatīt r binārām opcijām

Saistītās saites.