Reģistrācija opcijās, OPCIJA, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību


Google One ir lielākas krātuves abonēšanas plāns, kas ietver papildu priekšrocības efektīvākai Google pakalpojumu izmantošanai. Google One plānā iekļautie ieguvumi Varat izvēlēties vajadzīgo krātuves apjomu opciju sarakstā, un jebkurā laikā varat jaunināt plānu. Priekšrocības Google One abonenti var saņemt priekšrocības, ko var izpirkt pakalpojumā Google Play, veikalā Google Store un citviet.

Urugvaja Studenta abonementa opcijas Mēs piedāvājam vairākas opcijas YouTube pieredzes paplašināšanai. Jūs saņemsiet visas piedāvātās priekšrocības ar atlaidi. Apskatiet mūsu maksas abonementu opcijaslai izlemtu, kura opcija jums ir piemērotākā.

reģistrācija opcijās

Datorā vai mobilā tīmekļa pārlūkprogrammā atveriet vietni youtube. Atlasiet vienumu Izmēģināt to bez reģistrācija opcijās. Izpildiet norādītās darbības, lai pabeigtu SheerID verifikāciju.

reģistrācija opcijās

Ja SheerID komanda varēs verificēt jūsu piemērotību, tiksiet novirzīts uz YouTube, lai turpinātu reģistrāciju. Ja netiksiet uzreiz verificēts, jums būs jāaugšupielādē papildu dokumentācija piemērotības verificēšanai.

reģistrācija opcijās

Šie dokumenti tiks izskatīti manuāli. Jūs saņemsiet e-pasta paziņojumu par piemērotības statusu 20 minūšu laikā ASV un 48 stundu laikā visās citās atrašanās vietās.

Ja papildu verifikācijas procesā jūsu piemērotība tiks apstiprināta, jums būs atkārtoti jāpiesakās savā kontā.

INFACE INVEST GROUP - Kako verificirati svoj nalog na Perfect Money platnom procesoru

Atveriet savu profilu, pieskaroties profila attēlam. Atlasiet vienumu Maksas abonementi, un tiks parādīts paziņojums ar aicinājumu pabeigt reģistrāciju, veicot tālāk norādītās darbības.

reģistrācija opcijās

Atlasiet maksājuma veidu, ko vēlaties izmantot, vai pievienojiet jaunu maksājuma veidu. Lai pabeigtu darījumu, noklikšķiniet uz vienuma Iegādāties. Lejupielādējiet savas iecienītākās dziesmas un videoklipus, lai pēc tam klausītos bezsaistē, kā arī veiciet citas darbības.

reģistrācija opcijās

Vai tas bija noderīgs?