Saldētavas noteikumi


kā viņi pelna naudu, izveidojot savu kanālu rentabla bināro opciju indikatoru sistēma

Tiesību akts ir zaudējis spēku. Skatīt Ministru kabineta Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumi Nr.

Dalies ar šo rakstu

Šie noteikumi nosaka Latvijas tirgū piedāvātos mājsaimniecības ledusskapjus, saldētavas un to savstarpēji kombinētas iekārtas, kurām nepieciešams sevišķs marķējums, un to marķēšanas kārtību.

Šie noteikumi attiecas uz mājsaimniecības ledusskapjiem, saldēto pārtikas produktu uzglabāšanas kamerām, pārtikas produktu saldētavām un to savstarpēji kombinētām iekārtām, kas darbojas, izmantojot elektrību arī tādos gadījumos, ja tās izmanto citās darbības jomās, nevis mājsaimniecībā turpmāk - iekārtas.

tirdzniecības centri, kurus izvēlēties cik mājas celtnieki faktiski nopelna mājas celtniecībā

Šie noteikumi neattiecas uz iekārtām, kuras var darboties, izmantojot arī citus enerģijas avotus, piemēram, baterijas vai akumulatorus. Ražotāja, tā pilnvarotā pārstāvja vai importētāja pienākums ir marķēt ar etiķeti un speciālu zīmi iekārtas, kas paredzētas pārdošanai, nomai, pārdošanai uz kredīta vai demonstrēšanai. Etiķetē un speciālajā zīmē norāda informāciju par elektroenerģijas, citu enerģijas veidu un nozīmīgu resursu patēriņu piemēram, ūdens vai citu iekārtas darbībai nepieciešamu vielu patēriņukā arī citu informāciju, kas nepieciešama, lai novērtētu enerģijas vai citu nozīmīgu resursu patēriņu.

  1. Kā nopelnīt miljonu, neieguldot naudu
  2. Nopelnīt naudu internetā bez ieguldījumiem bināras iespējas
  3. Kur var nopirkt žetonus
  4. Kā nopelnīt vairāk naudas par bitkoiniem
  5. Atsauksmes par ātru naudu internetā
  6. Элли попыталась успокоить и - Мне не нравится этот водитель, мамочка, - сказала маленькая девочка.
  7. Strādāt internetā, neieguldot līdzekļus izņemšanā

Nav nepieciešams marķēt lietotas iekārtas vai iekārtu modeļus, kuru ražošana pārtraukta pirms šo noteikumu stāšanās spēkā. Ekonomikas ministrija sadarbojas ar attiecīgo standartu tehnisko komiteju un iesaka valsts bezpeļņas sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Latvijas standarts" adaptējamos standartus.

Не желая выдавать ошибку, он взял наименее опасно выглядевший плод и осторожно надкусил. Сомневаюсь, чтобы нам это удалось за одни сутки. Теперь все умолкло, так что можно было различить облегченный вздох раненого чудовища - «ТРАНСТЕКСТА», постепенно стихающее шипение и посвистывание, сопутствующие медленному охлаждению.

Šajos noteikumos minētos datus nosaka saskaņā ar harmonizētajos Eiropas standartos vai Latvijas nacionālajos standartos norādītajiem testiem. Attiecīgo standartu sarakstu valsts bezpeļņas sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas standarts" publicē laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

ēkas variants kā ātri legāli nopelnīt naudu

Šo noteikumu 4. Etiķeti piestiprina iekārtas ārpusē uz priekšējās vai augšējās daļas labi saskatāmā vietā.

Ja nav paredzēta iekārtas brošūra vai informatīvā lapa, ražotāja, tā pilnvarotā pārstāvja vai importētāja pienākums ir norādīt speciālo zīmi jebkurā citā iekārtas dokumentā.

Iekārtas speciālajā zīmē norāda šādu informāciju: 9.

Vertikālo saldētavu mazākie izmēri ir 85 augstums x60x60 cm, bet lielākais izmērs - attiecīgi x60x60cm. Horizontālo saldētavu mazākie izmēri - 86,5 augstums x60,6x64,8 cm, lielākie - 86,5 augstums0x,5x67 cm.

To norāda šādi: "Energoefektivitātes klase Faktiskais enerģijas patēriņš atkarīgs no iekārtas atrašanās vietas un izmantošanas.

Ja iekārtai ir vairāk nekā viens svaigo pārtikas produktu uzglabāšanas nodalījums un viens saldēto pārtikas produktu uzglabāšanas nodalījums, papildus šo noteikumu 9.

Ātri sasaldētu pārtikas produktu aprites noteikumi

Ja iekārtas nodalījuma temperatūra neatbilst temperatūrai, kāda ietverta apzīmējumā ar zvaigznītēm, vai svaigo pārtikas produktu uzglabāšanas nodalījuma standarta temperatūrai 5 °Cnorāda attiecīgo iekārtas nodalījuma temperatūru. Speciālajā zīmē var norādīt krāsainu vai melnbaltu etiķetes kopiju.

Papildus norāda tikai saldētavas noteikumi informāciju, kuru speciālajā zīmē nepieciešams norādīt saskaņā ar šo noteikumu 9.

Noteikumi nosaka obligātās nekaitīguma prasības cilvēku patēriņam paredzēto ātri sasaldētu pārtikas produktu turpmāk — ātri sasaldēti pārtikas produkti apritei, kā arī ātri sasaldētu pārtikas produktu marķēšanas kārtību. Noteikumi neattiecas uz saldējumu un pārtikas ledu, kas iegūts no ūdens, sulām vai sulu koncentrātiem. Ātri sasaldēti pārtikas produkti atbilst šādiem nosacījumiem: 3. Ātri sasaldētu pārtikas produktu ražošanā izmanto nebojātas, kvalitatīvas un svaigas izejvielas. Izejvielas sagatavo un ātri sasaldē, izmantojot tehnisko aprīkojumu un iekārtas, kas nodrošina minimālas izejvielu ķīmiskās, bioķīmiskās un mikrobioloģiskās izmaiņas.

Informāciju speciālajā zīmē var norādīt tabulā, kurā ir informācija par vairākām viena ražotāja iekārtām. Šādā gadījumā informāciju norāda šo noteikumu 9.

Iekārtas energoefektivitātes klasi nosaka atbilstoši šo noteikumu 2. Ražotājs, tā pilnvarotais pārstāvis vai importētājs ir atbildīgs par sniegto datu precizitāti.

Uzskatāms, ka ražotājs, tā pilnvarotais pārstāvis vai importētājs ir devis savu piekrišanu informācijai, kas tiek sniegta etiķetē vai speciālajā zīmē. Ražotāja, tā pilnvarotā pārstāvja vai importētāja pienākums ir bez maksas piegādāt etiķetes mazumtirgotājiem un citām personām, kas pārdod, iznomā, pārdod uz kredīta vai demonstrē attiecīgās iekārtas.

Ja etiķetes nav piegādātas, minētās personas nosūta ražotājam, tā pilnvarotajam pārstāvim saldētavas noteikumi importētājam attiecīgu pieprasījumu.

Pieprasījums izpildāms nekavējoties.

Zaudējis spēku - Mājsaimniecības ledusskapju un saldētavu marķēšanas noteikumi

Ja iekārtas piedāvā pārdošanai, iznomāšanai vai pārdošanai uz saldētavas noteikumi, izmantojot distances saziņas līdzekļus, pirms līguma slēgšanas papildus informācijai, kas noteikta Ministru kabineta Šo noteikumu Informāciju norāda labi saskatāmā vietā un skaidri salasāmā veidā. Ja papildus šo noteikumu Šo noteikumu ievērošanu kontrolē Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

Noteikumi stājas spēkā ar Ministru prezidents A.