Satoshi radītājs


Taču kopumā Bitcoin kā temats, manuprāt, ir ļoti aktuāls un latviešu valodā pieejamais informācijas apjoms ir ierobežots. Ir daudz mītu, minējumu un versiju. Vai Bitcoinam patiešām ir nākotne? Šis raksts var palīdzēt kaut ko uzzināt un arī mazliet sakārtot visu pa plauktiem. Ir interesanti?

Nu tad lasi. Satoshi Nakamoto.

Satoshi Nakamoto

Ir padaudz konspiratīvu teoriju par to, ka bankas un baņķieri ir pārņēmuši varu pasaulē un praktiski neviena nekontrolēti valda pār visām mūsu dzīves sfērām. Daži cilvēki, kas privatizējuši visu ko vien var, Satoshi radītājs pilnīgu kontroli pār naudu. Liels ļaunums. Un to visu vajag kaut kādā veidā izbeigt.

  1. Kādēļ nekad vairs nebūs cita Bitcoin - Spoki
  2. Nakamoto — Vikipēdija
  3. Kā jūs varat ātri nopelnīt daudz naudas
  4. Олвин оторвал руки от панели управления, обесточил все цепи, и изображение на экране угасло.

Kā to izdarīt? Šo personu Satoshi radītājs nekad nav redzējis, un vēl vairāk - neviens pat īsti nav pārliecināts, ka šāds cilvēks vispār eksistē. Droši vien katrs vismaz 1x dzīvē ir izmantojis torrentu, lai kaut ko lejupielādētu.

Atmetot detaļas — torrents ir tehnisks paņēmiens, kā uzturēt informāciju decentralizētā veidā, un piedevām iztikt bez viena centralizēta informācijas apmaiņas punkta, to aizstājot ar t.

Tad nu lūk, Bitcoin tīkls ir uzbūvēts tieši pēc šāda pat principa. Nav viena centralizēta servera, kas apkalpo šo tīklu. Un tātad — nav tādas institūcijas, kas šo tīklu varētu apturēt. Lai arī kas būtu Satoshi Nakamoto, bet viņš ne tikai izdomāja aizraujošu teoriju, bet arī izstrādāja programmatūru, kas realizēja paša principus un sāka to izplatīt.

Pielūdzēji atradās ātri un jau Par bloka izveidošanu — balva 50 Bitcoini BTC. Un tieši šo vienu transakciju šis bloks arī saturēja — 50BTC bloka izveidotājam. Kā jau pieminēts — blokam ir jābūt izveidotam vidēji vienu reizi 10 minūtēs. Savukārt katram jaunam blokam ir jābūt matemātiski sasaistītam ar iepriekšējo bloku, kas tiek realizēts ar īpašas simbolu virknes jeb HASH palīdzību.

eiro tendences līnija

Atmetot detaļas, tas viss ir uztaisīts tā, ka šo HASHu nav iespējams aprēķināt, vienīgā pieejamā iespēja — veikt minējumus. Un nevis vienkārši minēt, bet gan minēt ņemot vērā iespējamo minējumu skaitu jau pieminētajās 10 minūtēs.

kā nopelnīt naudu tiešsaistē ar kauliņu

Rezultātā veidojas savā starpā matemātiski sasaistītu bloku ķēde. Izmainot jau pievienota bloka saturu — HASH kļūst matemātiski nederīgs un attiecīgi kļūst nederīgi visi turpmākie HASHi, un tātad — tas kas ir pievienots BlockChainam, vairs nekad nevarēs tikt izmainīts. Jo izmainot kaut vienu bitu jebkur BlockChainā — viss aizies pa pieskari.

Varētu pajautāt — ja jau ir decentralizēts, kā tad nogarantēt to, ka BlockChainā jebkurš kam ienāk prātā neievieš kaut Satoshi radītājs izmaiņas un ātri nepārrēķina visus HASHus un uzdod pats savu BlockChain Satoshi radītājs īsto un pareizo?

kā ātri nopelnīt naudu tiešsaistē

Tas ir iespējams, bet jāapiet viens it kā nieks — rīcībā ir jābūt lielākiem izskaitļošanas, jeb t. Atliek vien atrast vēl kādu pustriljonu ar tādām pat video kartēm, un iespējams viss Tev izdosies.

labākā stratēģija turbo opcijām

Kāpēc ir tik daudz maineru? Tāpēc par katru uzminēt HASHu un jauna bloka pievienošanu BlockChainam maineris, kas to izdarīja saņem balvu — noteiktu skaitu Botcoinu. Tik tālu bija mazliet teorijas — ja nu kāds patiešām nezina, kas tas tāds Bitcoins vispār ir.

Penss Kriptovalūtas, Kurās Ieguldīt Tagad

Bet atgriežoties pie tēmas, iedošu dažus faktus, kam vajadzētu likt mazliet aizdomāties par izvirzīto jautājumu — kāda iespējas fortos, kur sākt šai lietai varētu būt nākotne?

Šis ir viens no mītiem, par ko daudzi mēdz jūsmo.

kā nopelnīt naudu tirdzniecībā bez ieguldījumiem

Proti, beidzot mums ir tāda naudas sistēma, kur neviens nevar mums izsekot. Un bez maz vai ar Bitcoinu var droši norēķināties par da jebko un neviens nekad neuzzinās kas mēs esam.

bitcoin taimeris

Lieta ir tāda, ka BlockChain ir pilnībā publisks. Jebkurš to var lejupielādēt pilnā apjomā. Un jebkurš var apskatīties iekš blockchain.

Interesanti, ka "Satoshi Nakamoto" ir nosaukums, ko lieto kā personas vai personu pseidonīmu, kuras izstrādājušas bitkoinu.

Jebkuram maciņam ir publiska adrese, un jebkurš var apskatīties gan to, cik norādītajā adresē ir naudas, gan arī visu transakciju vēsturi, ar ko, kad un cik šī adrese ir norēķinājusies. Kā, lai uzzina jūsu adresi? Pietiek atšifrēt vienu transakciju, piemēram — ieskaiti savam draugam kaut ko, un Tavs draugs uzzinās Tavu adresi.

HELP PSP SAYS WIFI SECURITY NOT SUPPORTED

Kā būtu, ka Tavs bankas konta izraksts būtu apskatāms publiski? Ir vēl viens viedoklis, kāpēc Bitcoin ir labs. Jo neviens nav gatavs ticēt bankām un baņķieriem.

Viņi var jebkurā brīdī iesaldēt mūsu kontus un vispār viņi var darīt visu kas ienāk prātā, ticēt vieniem nekādā gadījumā nevar.

Mēs izmantojam sīkdatnes

Bet Bitcoin — tās ir zāles. Jo nav vairs tādas personas, kas varētu mums kaut ko aizliegt. Dzirdēts vai ne? Bet lieta ir tāda, ka atsakoties ticēt bankām, mēs kaut kāpēc esam gatavi sākt ticēt daudziem citiem.

Piemēram Bitcoina maciņu programmatūras ražotājiem. Kaut kāpēc mēs viņiem esam gatavi noticēt tik ļoti, ka lielākā daļa pat nezin savas Bitcoina adreses privāto atslēgu. Un nekad neuzzinās. Mēs tirgojamies biržā, un uzticam biržai savu privāto atslēgu. Mēs uzticamies mūsu datoriem, operētājsistēmām, antivīrusiem, tālruņiem, mēs uzticamies pilnīgi visam un kaut kāpēc uzskatām, ka problēmas var izcelties tikai no bankām.

Kādu kriptovalūtu iegūt 2018. gadā?

Bet lieta ir tāda, ka bankas vismaz kāds kontrolē. Šos visus pārējos praktiski nekontrolē neviens. Kāds iztīrīja Bitcoina maciņu? Jeb varbūt Tu vienkārši pazaudēji savu telefonu un nebiji pierakstījis slepeno kodu? Apbēdināšu, jo nāksies naudai pateikt ardievas. Jo Tev nebūs uz kurieni aiziet.

Kopumā kriptovalūtas kapitalizācija globālajā tirgū Coinmarketcap tiek lēsta uz ,43 miljardiem ASV dolāru, kas globālajam tirgum nav nekāds lielais cipars. Taču tas ir panākts nepilnu 10 gadu laikā. Tieši tāpēc darījumi ar tām no vienas puses rada paaugstinātus finanšu riskus, bet no otras puses ļauj vismaz teorētiski iespaidīgi nopelnīt uz kursa svārstībām. Iegādāties bitkoinus var vairākos veidos. Pirmkārt, nopirkt interneta valūtas maiņas vietnē.

Neviens Tev nepalīdzēs. Nebūs kam pasūdzēties. Bankā mēs varam parādīt pasīti. Galu galā mūsu intereses aizstāv likums. Bankas kāds uzrauga. Bet ar Bitcoin Satoshi radītājs būs tieši otrādāk — ar savām problēmām mēs būsim vieni paši, un neviens uz visas apaļās pasaules mums palīdzēt nevarēs, vēl vairāk Satoshi radītājs pat nebūs ieinteresēts to darīt.

Rīcības noteikumi

Un jebkura informācija, ko pateiksi kādam citam, varēs tikt izmantota pret Tevi pašu. Vai Tu piekristu principam, ka slīcējs ir jāglābj pašam slīcējam? Daudzi patiesi tic tam, ka beidzot mums ir izdevies nonākt līdz tehnoloģijai, kas nodrošina tūlītēju pārskaitījuma veikšanu uz jebkuru citu punktu uz pasaules praktiski bez komisijas maksas.

Bet vai patiešām?

  • Seko mums vai pievienojieties mūsējiem Satoshi Tā ir divas nozīmes.
  • Jūs pats varat Tāpēc drošāka šķiet Šeit es šodien priecājos par savu ģimeni, jo MARY JUDY aizdevumu dienests man ir piešķīris aizdevumu, tāpēc es izdarīju solījumu sev, ka turpināšu internetā liecināt par to, kā es saņēmu savu aizdevumu.

Ja padomāt globālāk, tad nākas atcerēties par maineriem un visiem tiem triljoniem HASHu. Un kāds arī to elektrību ražo un piesārņo apkārtējo vidi. Pēc aptuvenām aplēsēm, kas sastādītas uz Ko tas nozīmē?

Labākais marekt fo r kriptogrāfijas tirdzniecība bināro opciju socioloģija Visbeidzot, naudas pastāvēšana Ieguldot kriptovalūtās Īsa valūtas vēsture Sagatavojiet bankas kontus vai tiešsaistes makus iepriekš, jo, veicot apmaiņu, tie būs galamērķi, kreditējot rubļus vai citu valūtu. Monēta izgatavota kaltuvē Koninklijke Nederlandse Munt, Nīderlandē. Investīciju emuārs - viss par veidiem, kā nopelnīt naudu internetā Tās būtība ir tāda, ka bitkoiniem nav vienas cenas.