Soda metiens, Satura rādītājs


Ārpus laukuma Basketbols un kā to spēlē Basketbols ir sporta veids, kurā sacenšas 2 komandas katra 5 spēlētāju sastāvā ar mērķi iegūt pēc iespējas vairāk punktus nekā pretinieku komanda, metot grozā bumbu.

nopelnīt naudu internetā datorā bez ieguldījumiem opciju un obligāciju atšķirība

Sporta veids aizsākās Pēc vairākiem spēļu noteikumu variantiem, laukuma izmēra, bumbas un groza uzlabojumiem sāka dibināt pirmās nacionālās basketbola asociācijas un federācijas — kā atpazīstamākās šobrīd ir NBA Nacionālā Basketbola AsociācijaFBA Filipīnu Basketbola asociācijaFIBA Starptautiskā Basketbola federācija. Mūsdienās basketbols kā sporta veids attīstījies un kļuvis par vienu no visnozīmīgakajiem starptautiskajiem sporta veidiem, ko iecienījuši ļoti daudz skatītāju un sporta līdzjūtēju visā pasaulē.

Basketbols un kā to spēlē

Basketbola mačs NBA risinās 4 ceturtdaļas, kur katra ilgst 12 minūtes. Starp puslaikiem parasti ir 20 minūšu un pēc katras ceturtdaļspēles 2 minūšu pārtraukums.

kā gūt sev papildu ienākumus kā jūs varat legāli nopelnīt naudu ātri

Parasti kopējais baketbola mačs ilgst 2 stundas, jo šajā spēļu laikā neskaita laiku, kad bumba ir ārpus laukuma. Ja šo 2 stundu laikā rezultāts ir neizšķirts, spēle pagarinās vēl par 5 minūtēm, lai noskaidrotu uzvarētājkomandu.

Basketbols

Kad pienāk pirmā puslaika beigas, otrajā puslaikā komandas samainās ar groziem un spēli turpina, raidot bumbu pretējos grozos. Basketbola izlase ir plaši pazīstama arī sporta totalizatori cilvēkiem. Basketbolā katram spēlētājam mērķis ir panākt, lai tiktu iemesta grozā bumba un tiktu iegūti punkti, tai pašā laikā tam ir jāatvaira pretinieku mestās bumbas, kā arī bumbu jāatņem.

tirdzniecības akciju opciju video apmaksāti augstas precizitātes bināro opciju signāli

Punktus skaita pēc iemetiena veida — ir soda metiens, kuru izpildot no 4,5 metru attāluma un trāpot grozā tiek piešķirts 1 punkts, ir metiens no laukuma, kurš dod 2 soda metiens un trīspunktlīnijas metiens, kurš dod 3 punktus. Pēc NBA noteikumiem trīspunktlīnija atrodas 7. Basketbola bumbai visā spēles laikā jāpaliek laukumā pretējā gadījumā tā tiek atdota pretējai komandai.

interneta tirdzniecības veidi kā iegūt bitcoins, izmantojot datoru

Spēlētājam, iegūstot bumbu, tā ir nepārtraukti jādriblē. Ja to nedriblē, tad basketbolists to drīkst rokās turēt ne ilgāk par 5 sekundēm.

  1. Basketbols / Sporta noteikumi / Sports Riebiņu Vidusskolā
  2. Sacensību tūre Basketbols Basketbolu spēlē divas komandas pa pieciem spēlētājiem katrā komandā.
  3. Bināro opciju tiešraide

Basketbolā ir arī dažādas piezīmes un aizrādījumi. Piemēram, mēģinājums aizkavēt pretinieku komandas spēlētāju ar neatļautu paņēmienu sauc par personisko piezīmi.

bināro opciju indikatora stratēģija nopelniet 10 USD tiešsaistē vienā dienā

Ja spēlētājs izraisījis spēcīgu fizisku kontaktu ar soda metiens pretinieku, tiesnesis var piešķirt aizrādījumu par nesportisku piezīmi. Ja viens un tas pats spēlētājs ir ieguvis pārāk daudz piezīmes maksimālais pieļaujamais NBA ir 6 piezīmestiesnesis drīkst šo spēlētāju no laukuma noņemt, savukārt, pretinieku komanda, ja visas piezīmes bijušas ceturtdaļas laikā, met soda metienus pēc katra soda.

Jurģa soda metiens florbolā

Basketbola spēli novēro un uzmana ne mazāk par 2 tiesnešiem.