Benzīna variants, JAUNS DĪZELIS, BENZĪNS VAI PHEV - Land Rover Latvija


benzīna variants nopelnījis naudu

Tiesību akts ir zaudējis benzīna variants. Satiksmes ministrijas noteikumi Nr. Vispārīgie jautājumi 1.

benzīna variants kā nopelnīt naudu GPK

Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā tiek aprēķināta autodotācija degvielas akcīzes nodokļa daļas kompensācijai turpmāk - "dotācija" pārvadātājiem par regulāros tālsatiksmes un rajonu maršrutos patērēto benzīnu un dīzeļdegvielu turpmāk - "degviela". Autodotāciju aprēķina par degvielu, kas izlietota, veicot pasažieru regulāros pārvadājumus ar autobusiem tālsatiksmes un rajonu maršrutos saskaņā ar noteiktā kārtībā saņemtām atļaujām un Satiksmes ministrijas apstiprinātiem vai saskaņotiem autobusu kustības sarakstiem.

benzīna variants valūtas kursa iespējas

Aprēķinot dotāciju, par katru patērētās degvielas litru tiek kompensēta dīzeļdegvielas vai svinu nesaturoša benzīna akcīzes nodokļa likmes daļa - attiecīgās nodokļa likmes pieaugums laikā no Dotācijas aprēķināšana 4. Dotācijas aprēķināšanai pārvadātājs līdz katra mēneša Departaments veic dotācijas aprēķinus līdz katra mēneša Ja pārvadātājs atskaiti neiesniedz noteiktajā laikā vai arī ja tajā uzrādītie dati neatbilst departamenta rīcībā esošajai informācijai, dotācija tiek aprēķināta nākošajā mēnesī pēc atskaites iesniegšanas vai datu precizēšanas.

Ja pārvadātāja atskaitē uzrādītais faktiski veikto reisu skaits ir lielāks, nekā Satiksmes ministrijas apstiprinātajos vai saskaņotajos sarakstos paredzēts, dotācija par papildu reisos patērēto degvielu netiek aprēķināta, izņemot benzīna variants, kad pārvadātājs papildu reisu izpildīšanu pamato benzīna variants un to dotēšanas nepieciešamību akceptē Satiksmes ministrijas Autodotācijas komisija.

benzīna variants vietnes par naudas pelnīšanu tiešsaistē

Gadījumā, ja nav zināma konkrēta autobusa izgatavotājas rūpnīcas noteiktā degvielas patēriņa norma km nobraukumamdegvielas patēriņa norma tiek noteikta eksperimentāli, divos variantos, no kuriem katrs pārvadātājs izvēlas sev piemērotāko. Degvielas patēriņa normas noteikšanas pirmais variants: 9.

benzīna variants īsti tirdzniecības roboti

Degvielas patēriņa normas noteikšanas otrais variants: Degvielas patēriņa aprēķināšanas formula šo noteikumu 9. Visi aprēķini un darbības degvielas patēriņa normas noteikšanai eksperimentāli km nobraukumam tiek dokumentēti.

benzīna variants ātra un uzticama peļņa internetā

Pēc šajos noteikumos paredzētās metodes aprēķinātā degvielas norma ir attiecināma arī uz citiem tādas pašas modifikācijas, markas un izlaiduma gada transporta līdzekļiem.