Depozīts bitkoinos. Depozīts NEXO gadā 10%


Un mazliet heroīna Foto: wikimedia.

kurš kukaiņu nosaukums žargonā apzīmē iespēju

Vietu, kurā "cilvēki izvēlas brīvību tirānijas vietā", kā apgalvoja portāla radītājs "Šausmīgais pirāts Robertss". Šo pseidonīmu viņš aizguvis no Viljama Goldmana noveles "Princese - līgava". Lai pieslēgtos "Tor" tīklam un piekļūtu "silkroad6ownowfk. Signāls gāja caur vairāku citu datoru ķēdi, lai būtu pēc iespējas grūtāk izsekojams.

spotoptona binārās opcijas

Tas lietotājam deva anonimitātes ilūziju. Varas iestādēm arī mūsdienās ir grūti orientēties "Tor" tīklā, bet pirms četriem gadiem tās bija absolūti bezspēcīgas.

Depozīts NEXO gadā 10%

Radot savu servisu, "Šausmīgais pirāts Robertss" plašākā sabiedrībā virzīja ideju, ka narkotikas un citas reālajā pasaulē aizliegtās lietas drīkst pirkt un pārdot internetā.

Visas transakcijas sistēmā notika ar "Bitcoin" — šifrētu virtuālo valūtu, kuru vēl nesen praktiski nebija iespējams izsekot un saistīt ar reālu personu. Pats "Silk Road" serviss neko netirgoja — tā bija tikai platforma pircējiem un pārdevējiem.

Internets, nopelnot reālu naudu, katru dienu neieguldot

Pircēji atstāja depozītu bitkoinos, bet pārdevējs nosūtīja preci pa tradicionālo pastu. Depozīts bitkoinos pircējs saņem preci, "Silk Road" pārskaita pārdevējam depozītu, ieturot astoņu līdz 15 procentu komisiju.

Liekas, ka laiki, kad jūs varētu dzīvot no sava bankas konta laimes procentiem, ir pagājuši uz visiem laikiem. Inflācija uzkrājumus patērē vairākas reizes ātrāk nekā procenti, kas samaksāti par depozītu. Tātad, ko darīt? Mēs uzrādīsim depozītu NEXO. NEXO ir finanšu pakalpojumu platforma, kurā tiek izmantota tehnoloģija blokchain.

Pēc būtības, "Silk Road" netirgoja narkotikas, bet piedāvāja pakalpojumu drošai un anonīmai pasūtījuma apmaksai par precēm, par kurām reālajā pasaulē cilvēki saņemtu cietumsodu vai pat nāvessodu. Tiesas procesa laikā Ulbrihts atzinās, ka, sākot šo visu, viņš neapzinājās, pie kā tas viss novedīs un ko cilvēki darīs ar brīvību, kas viņiem dota.

roboti bitkoiniem

Viņš neplānoja "Silk Road" radīt par biržu tikai narkotiku apritei, jo ideja bija daudz vērienīgāka. Tomēr servisa divarpus gadu darbībās laikā "Silk Road" kļuva depozīts bitkoinos vietu, kur cilvēki meklēja tieši narkotikas. Šīs darbības laikā "Silk Road" apgrozījums pārsniedza 1,2 miljardus ASV dolāru, bet cilvēks vai to grupakas šo servisu uzturēja, komisijās nopelnīja vairāk nekā 80 miljonus dolāru.

  1. Kā nopelnīt pirmo bitcoin mēnesī
  2. Veidi, kā nopelnīt naudu internetā bez papildu samaksas
  3. Platforma bināro opciju pirkšanai
  4. Latvijā kriptovalūtas izmantotāji ir gan nopelnījuši visai ievērojamu naudu, gan iedzīvojušies dažādos sarežģījumos, kuriem patlaban galu neredz.

Tik liela mēroga interneta serviss nevarēja palikt bez ASV varasiestāžu uzmanības. Tomēr apstāklis, ka "Silk Road" darbojās "anonīmajā internetā" un operēja ar anonīmu virtuālo valūtu, izmeklētājiem bija bezizeja.

WARNING: BITCOIN BUTTERFLY OF DEATH! (Do this now!)