Ethereum ikona. Account Options


Seko mums vai pievienojieties mūsējiem MetaMask uz kriptovalūtas maku bloku tīkli ethereum kas tiek instalēts kā pārlūka spraudnis Google Chrome. Kā to instalēt? Kā augšupielādēt marķieri un ETH?

Kā izmantot decentralizēta birža?

  • Kādi bināro opciju pāri
  • Bināro opciju stratēģijas pērk
  • - Ну и проваливай, пидор.
  • LTU-LR īsā lietošanas pamācība
  • Vieglas naudas pelnīšanas noslēpums

Izlasiet mūsu ceļvedī. MetaMask - kā instalēt? Cryptocurrency maku MetaMask instalē tāpat kā jebkuru Google Chrome pārlūka spraudni.

ethereum ikona

Pēc pareizas instalēšanas raksturīgā lapsas galva, t. MetaMask ir instalēts pārlūkā Google Chrome Mūs sagaidīs arī sveiciena ekrāns, kurā mēs noklikšķināsim uz "Sākt". Nākamajā solī mums tiks lūgts pieņemt noteikumus un drošības noteikumus.

MetaMask - maks ETH žetoniem pārlūkā Chrome

Tad mēs varam pieteikties savā makā, izmantojot MetaMask, dodot divpadsmit vārdus sēklas un iestatot paroli. MetaMask - kā izveidot jaunu maku?

Pārliecinieties, vai resurssistēma ir pievienota ierīcei, izmantojot Ethernet tīklu. Konfigurējiet Ethernet adapteri resurssistēmā ar statisko IP adresi Nospiediet taustiņu Enter Ievadīt datorā ar operētājsistēmu Windows vai Return Atgriezties datorā ar operētājsistēmu Macintosh. Izvēlieties valsti un valodu.

Noklikšķiniet uz lapsas ikonas Google Chrome ethereum ikona labajā stūrī. Mēs pieņemam noteikumus un drošības noteikumus, noklikšķinot uz "Es piekrītu".

ETH uz RUB valūtas konvertors - Currency World

Mēs divreiz ethereum ikona un ievadām paroli, ar kuru pārlūkā mēs ieiesim makā. Tagad mēs varam redzēt un piezīmēt mūsu frāzi, kas ir vienīgā iespēja atgūt piekļuvi seifam spraudņa, pārlūka vai datora kļūmes gadījumā. Ja nejauši atinstalējat MetaMask vai vienkārši, ja mēs savu maku izmantojam citā ierīcē. MetaMask slepena frāze seifa atkopšanai Noklikšķiniet uz piekaramās atslēgas, lai atklātu seifa atkopšanas kodu, un uzmanīgi izlasiet instrukcijas augšpusē, zemāk un labajā pusē.

bitcoin, logotips, digitāls, naudu, valūtu, simbols, virtuālā, internetā, ikona, sieviete, dēlis

Mēs to ievērojam un pareizā secībā uzrakstām frāzes drošā vietā. Mēs virzāmies tālāk. Tagad mums tiks lūgts pārbaudīt, vai mēs esam pareizi atzīmējuši šo frāzi. Mūsu uzdevums ir pareizi sakārtot vārdus, kas veido mūsu maka atkopšanas kodu.

bizhub 4020i

MetaMask seifa atkopšanas slepenās frāzes ierakstīšanas pareizības pārbaude Mēs apstiprinām, un tas ir gatavs! Mūsu MetaMask portfelis ir izveidots.

ethereum ikona

MetaMask - maka pieteikšanās Kad esam saistījuši MetaMask spraudni ar savu maku, izmantojot sēklu frāzi vai izveidojuši jaunu seifu, noklikšķiniet uz lapsas galvas, kas redzama pārlūkā Google Chrome. Pēc katras pārlūka Google Chrome restartēšanas mums tiks lūgts pieteikties MetaMask makā, ievadot paroli.

ethereum ikona

Un tagad Tagad mēs varam izmantot pilnu MetaMask funkcionalitāti. MetaMask - izvēlnes pārskats Kad esam pieteikušies un noklikšķiniet uz lapsas ikonas, parādīsies šāds ekrāns: MetaMask - ethereum ikona pārskats Vidū ir informācija par tīklu, ar kuru mēs esam savienoti. Pēc noklusējuma tas ir galvenais Ethereum tīkls.

Они прошли вдоль нее на довольно значительное расстояние, и трещина эта все время расширялась, пока, наконец, она не стала настолько широка, что-уже нельзя было стать, поставив ноги на ее края. Рыбина висела в зеленоватой пустоте и плавники ее были размыты стремительным движением -- она была живым воплощением скорости и силы. Машина завертелась в облаке выхлопных газов совсем рядом с мотоциклом Беккера. Ее красота и очевидное отчаяние были так привлекательны, что даже в эту минуту Олвин почувствовал, что его тело на свой обычный манер откликается на присутствие девушки.

Noklikšķinot uz krāsainā apļa labajā augšējā stūrī, izvērsīsit izvēlni. Jūs varat tur iziet, pārbaudīt savu maku sarakstu, to pašreizējo statusu, kas izteikts ETH, izveidot jaunu seifu, importēt esošo maku un arī savienot aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano S vai Trezor.

ethereum ikona

Ja mēs izvēlamies komandu "Iestatījumi", mums būs daudz programmu parametru, no kuriem izvēlēties, piemēram, noklusējuma valūta, valoda vai iespējas MetaMask konta sinhronizēšanai ar mobilo ierīci. Kā jūs finansējat savu MetaMask kontu?

ethereum ikona

Vidū, tieši zem tīkla nosaukuma, ir mūsu konta nosaukums un adrese. Noklusējuma konta nosaukums ir "1.

ethereum ikona

Katras kriptovalūtas maiņas izvēlne ir nedaudz atšķirīga. Ja jums nepieciešama palīdzība pārskaitījuma veikšanai, iepazīstieties ar mūsu apmaiņas ceļvežiem: Coinbase, kurā jūs ne tikai viegli iegādāsities kriptovalūtas par eiro, bet arī par pirmo darījumu iegūsit bonusu apmēram PLN 40 apmērā Binants kur jūs varat apmainīt vienu kriptovalūtu pret citu BRĪDINĀJUMS!

Jūs tur nevarat nosūtīt un turēt bitcoin, pulsāciju, monero vai lapsu!

ETH uz RUB valūtas konvertors

Mēģinot augšupielādēt, var tikt zaudēti līdzekļi. Lai kādam nosūtītu MetaMask makā saglabātos žetonus un ēteri, izvēlieties "Sūtīt" un pēc tam norādiet kriptovalūtas daudzumu un veidu, ko vēlamies nosūtīt.

Ir tūkstošiem ERC20 marķieru.

  • Kā nopelnīt ātru naudu 20
  • Ieņēmumi no opciju prēmijas reģistrējoties
  • Ни один человек в здравом рассудке не заставил бы свое отображение отшагать пару миль, затратив на это полчаса, когда на место можно было прибыть мгновенно.
  • MetaMask - bezmaksas kriptovalūtas seifs pārlūkā Chrome - ceļvedis, instrukcijas
  • Kā mēnesī nopelnīt lielu naudu

Ne visus no tiem pēc noklusējuma atpazīst MetaMask seifs. Pēc MetaMask izvēles mums tikai jāapstiprina, ka portfeli ir pārņēmusi birža un tas ir gatavs! Mēs varam apmainīties ar žetoniem un ēteri ārkārtīgi labāko bināro iespēju stratēģiju pārskati veidā.

Ja jums tas šķiet grūti, mēs iesakām mūsējos pilnīga un bezmaksas kriptovalūtas apmācība!