Īsākās iespējas. Jūs atrodaties šeit


īsākās iespējas

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma "Es kā ministrs varu nopelnīt miljardus internetā, ka šai lietai tiks pievērsta visa policijas uzmanība, un svarīgi, lai Latvijā neatgriežas deviņdesmito gadu noziedzīgās pasaules metodes," uzsvēra ministrs.

Jārisina gan akūtais darbinieku trūkums, gan zemā tehniskā materiālu bāze. Iekšlietu ministrs vērsa uzmanību, ka šī ir jau trešā advokāta īsākās iespējas pēdējos gados — jāmin, ka advokāta Ulda Bērziņa lieta ir atklāta.

īsākās iespējas

Ģirģens izsaka visdziļāko līdzjūtību advokāta tuviniekiem. Vēstīts, ka naktī uz svētdienu savās mājās nogalināts zvērināts advokāts Pāvels Rebenoks.

īsākās iespējas

Valsts policijā VP portālam "Delfi" apstiprināja, ka Rebenoks ir atrasts nogalināts. VP pārstāve Gita Gžibovska norādīja, ka saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Šobrīd notikušā izmeklēšanā ir iesaistīti lieli policijas resursi, tiek veiktas operatīvās un izmeklēšanas darbības.

īsākās iespējas

Tiek pārbaudītas vairākas notikušā versijas. Izmeklēšanas interesēs sīkāku informāciju VP šobrīd nesniedz. Rebenoks kopš Kā liecina "Lursoft" pieejamā informācija, līdz slepkavības dienai Rebenoks bija Valērija Maligina fonda valdes loceklis.

Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

īsākās iespējas