Taimera opcija


Apvienotā atvērtā koda projekts. Enerģijas pārvaldības iestatīšanas sadaļa BIOS satur diezgan daudz iestatījumu, kurus ne vienmēr ir viegli saprast, jo atsauces informācijas par dažām funkcijām dažreiz nav vai tas nepalīdz skaidri saprast to darbības principus. Apskatīsim, kāpēc šī funkcija ir nepieciešama un kā to pareizi konfigurēt. Kamēr šis laiks pulksteņa ciklu skaits nav beidzies, visas citas ierīces, kas izmanto PCI kopni, to nevarēs izmantot.

Šīs funkcijas noklusējuma vērtība ir 32 vai 64 ērces, un vairumā gadījumu to var taimera opcija palielināt. Minimālā vērtība ir 32, savukārt izmantotā cikla soli var secīgi palielināt par 32 pulksteņiem 64, 96 utt. Līdz Iespējamās opciju vērtības Šīs funkcijas maksimālo vērtību var iestatīt uz Kā pareizi konfigurēt šo parametru PCI latentuma taimera vērtības palielināšana palīdz palielināt tā paša nosaukuma kopnes faktisko joslas platumu, kas dažos gadījumos var izraisīt dažu ātrdarbīgu ierīču nepareizu darbību, kas pārraida un saņem lielu informācijas daudzumu.

Interval timer shooting (Uzņemšana ar intervāla taimeri)

Piemēram, RAID kontrolieriem bieži ir līdzīgas problēmas. Tomēr iesakām mēģināt palielināt šī parametra vērtību, īpaši, ja datorā ir maz paplašināšanas karšu, kas izmanto PCI slotu. Šajā gadījumā ir vērts pakāpeniski par 32 cikliem palielināt PCI latentuma taimera vērtību, pirms operētājsistēma sāk ielādēt, un pēc tam rūpīgi uzraudzīt datora un tā programmatūras veiktspēju.

Ja viss darbojas pareizi, tad jūs varat konsekventi palielināt PCI latentuma taimera vērtību līdz aptuveni cikliem un pat lielāku, ja tam ir nopietna nepieciešamība. No otras puses, ja PCI ierīces darbojas nepareizi, jums jāsamazina iepriekš minētā parametra vērtība līdz 64 vai pat 32 cikliem. Šī vajadzība rodas, ja PCI kopni izmanto daudzas ierīces, dažām no tām nepieciešama prioritāra piekļuve šai kopnei, lai darbotos bez kļūdām.

Tāpēc atcerieties, ka PCI latentuma taimera iestatīšana uz 32 var novērst šīs problēmas. Bet, iespējojot šo opciju, buferī tiks nolasīti vairāki nākamie baiti, tāpēc nākamais pieprasījums no PCI ierīces tiks izpildīts, nepiekļūstot taimera opcija.

Tas ir īpaši svarīgi skaņas kartēm un FireWire kontrolieriem. Tomēr rakstīšana atmiņā ir nepieciešama, taču kopne neļauj abas darbības veikt vienlaicīgi. Tāpēc, ja ir nepieciešams uzrakstīt vismaz vienu baitu, jebkurš lasīšanas process tiks pārtraukts. taimera opcija

Automātiskā taimera režīms

Lai tas nenotiktu, ir buferis "Lasīt ap rakstīšanu", kas saņem datus, kuriem nepieciešama turpmāka ievietošana atmiņā. Taimera opcija rakstīšanas operācija tiek veikta tikai tad, ja buferī ir pietiekami daudz datu. Ja dati vēl nav rakstīti, tad parasti jūs varat iztikt bez nolasīšanas no atmiņas, izmantojot buferi kā kešatmiņu.

Acīmredzot šī iespēja ir vislabāk ieslēgta. Tomēr ir informācija, ka i mikroshēmā esošā videokarte nedarbosies. Ātri R-W pagrieziens Apkārt Šī opcija ļauj samazināt aizkavēšanos, mainot atmiņas piekļuves režīmus - kad rakstīšanai seko lasīšana un otrādi.

Acīmredzot tas palielina atmiņas slodzi, kas var izraisīt nestabilitāti un kļūdas.

  • Interval timer shooting Uzņemšana ar intervāla taimeri Interval timer shooting Uzņemšana ar intervāla taimeri G poga C fotogrāfiju uzņemšanas izvēlne Uzņemiet fotogrāfijas ar atlasīto intervālu, līdz būs ierakstīts norādītais uzņēmumu skaits.
  • Interneta ieņēmumu reitings
  • Jauni ieņēmumi par 2020. gadu internetā

Iekļaujiet un pārbaudiet. BIOS kešatmiņā nav nepieciešams, jo tajā esošās apakšprogrammas netiek izmantotas, kamēr darbojas lietojumprogrammas. Kad jūs strādājat sistēmā Windows vai kādā citā grafiskā apvalkā, kadru buferis tiek kartēts uz noteiktām lineārām adresēm, kas ir tālu aiz pirmā megabaita. Tas nozīmē, ka mēs to izslēdzam. Būtu lietderīgi nedaudz paskaidrot šī autobusa mehānismu.

Katra ierīce var darboties kā kopnes "kapteinis" apmaiņas laikā ar atmiņu bēdīgi slavenā dMA režīmsņemot to savām vajadzībām. Pirms tam, protams, tai jāiesniedz šķīrējtiesnesim pieprasījums.

Kad apmaiņa ir pabeigta, ierīce par to ziņo, izsniedzot pārtraukumu IRQ. Citiem vārdiem sakot, pirmā pārtraukuma taimera opcija dažādās laika nišās būs atšķirīga, piemēram, 1. Tādējādi PCI ierīces, kas parasti izmanto pirmo līniju dažādos laika nišos, ne vienmēr darbojas vienā un tajā pašā pārtraukumā. Lai gan teorētiski nevajadzētu būt problēmām ar vairākām ierīcēm, kas izmanto vienu un to pašu pārtraukuma līniju, patiesībā dažas skaņas un video kartes atsakās strādāt pāros.

Jūs neko nevarat darīt. Pāreja uz citām iespējām. Šajā gadījumā dati nonāk kopnes kontrolierī un pēc tam ierīču reģistros.

Ja mēs iespējojam šo opciju, tiek izmantots rakstīšanas buferis, taimera opcija uzkrāj datus, pirms PCI ierīce ir gatava.

taimera opcija nopelnīt lielu naudu, neko nedarot

Un procesoram tas nav jāgaida - tas var atbrīvot taimera opcija un turpināt programmas izpildi. Es neredzu iemeslu to izslēgt. Tas nodrošina datu uzkrāšanas režīmu, kurā rakstīšanas operācija kopnes transakcija tiek veikta tikai tad, kad buferī tiek savākta visa 32 bitu pakete.

Efekts ir tīri pozitīvs - 32 bitu kopnes joslas platums tiek izmantots ar pilnu jaudu, bez dīkstāves darbībām.

PCI 2 Piekļuve Nr.

taimera opcija tiešsaistes ieņēmumu vietnes

Tas nosaka, kā taimera opcija, ja buferis jau ir pilns, un ierīce nav sagatavojusies datu saņemšanai un nevarēja tos saņemt. Iespējots - rakstīšanas darbība tiks atkārtota, Atspējota - tiek ģenerēta kļūda, un procesors precīzāk, programma, kas raksta portam izlemj, kā rīkoties tālāk. Procesora paātrināšanas gadījumā, palielinot FSB frekvenci, palielinās arī visu pārējo kopņu, ieskaitot PCI, frekvences. Šeit jūs glābjat papildu sitiens. PCI latentuma taimeris Izmantojot šo opciju, varat iestatīt katrai PCI ierīcei piešķirto ciklu skaitu darījumam apmaiņas operācijai.

Jo vairāk pulksteņu ciklu, jo augstāka ir ierīču efektivitāte, jo nav nepieciešams atkārtoti pieprasīt atļauju, uzņemt un atbrīvot laiku utt. Ir arī iespējams nopietni traucēt sistēmu, tāpēc esiet uzmanīgs šajā jautājumā.

Valūtas kurss ir arī daudz zemāks. Tomēr ir izeja - kavēts darījums. Ar to dati nenonāk kopnē, bet tiek uzkrāti 32 bitu buferī. Kad taimera opcija tiek atbrīvots, notiek darījums. Bet ne visas ISA ierīces ļauj sevi šādā veidā maldināt, tāpēc taimera opcija gadījumā atliktais darījums ir jāatspējo.

  • Mazāk Lai prezentāciju padarītu interesantāku, varat pievienot un animēt ekrāna taimeri vai norises joslu.
  • Partneris darba izvēlei
  • Kā nopelnīt Bitcoin

Pasīvā atbrīvošana Tas ir par to pašu tēmu. Procesors iegūst iespēju negaidīt darījuma beigas un sākt rakstīt datus. Ja rodas problēmas ar ISA ierīcēm, šī opcija ir jāatspējo. PCI 2. Veikto iestatījumu pareizību var pārbaudīt, pēc kārtas ielādējot visas PCI ierīces.

Pievērsiet taimera opcija uzmanību, ja PCI kopnes frekvence pārsniegšanas dēļ ir augstāka par nominālo vērtību. Nākamreiz parunāsim par citu autobusu - AGP. Pirmkārt, būs noderīgi vēlreiz atcerēties, kāda veida riepa tā ir. Par pamatu tika ņemta universālā PCI kopne. Salīdzinot ar to, AGP atļauj tikai vienu ierīci. Ar nemainīgu kopnes platumu 32 biti frekvence ir dubultojusies un sasniedza 66 MHz.

Automātiskā taimera režīms

Vēlāk tika piedāvāti režīmi AGP 2x un AGP 4x, kuros valūtas kurss attiecīgi tika divkāršots un četrkārtīgs, un tika ieviests pazemināts spriegums 1,5 V. Tas nozīmē, ka videokartes AGP kontrolieris var saņemt ne tikai lielu datu apjomu no sistēmas atmiņa DMA režīmsbet izmantojiet to arī kā videokartes atmiņas paplašināšanu.

Tādējādi tika plānots pilnībā atbrīvoties no nepieciešamības aprīkot videokartes ar atmiņu. Ideja neatrada grafisko mikroshēmu izstrādātāju atbalstu. Video atmiņas apjoms nepārtraukti pieaug, faktūru un Z-bufera saspiešanas algoritmi jau darbojas pilnā sparā, un AGP atmiņa tiek izmantota tikai retos gadījumos, jo tas noved pie veiktspējas krituma.

Sākotnējais displejs Šī opcija, kas visbiežāk atrodama sadaļā "Perifērijas iestatīšana", vispār neko neietekmē, ja jums ir tikai viena videokarte. Atvere tiks aizpildīta ar atmiņas blokiem tikai lielu faktūru izmantošanas gadījumā.

Tāpēc ļoti lielu vērtību izvēle nekādā veidā neietekmē videokartes kopējo veiktspēju. Tomēr, ja izvēlaties pārāk mazu vērtību, tad AGP DiME režīms un dažreiz arī DMA tiks pilnībā atspējots, kas var palīdzēt atrisināt videokartes un mātesplates nesaderības problēmu. Kādu taimera opcija labāk iestatīt? Parasti ieteicams ņemt pusi no sistēmas atmiņas apjoma.

Make $550/Day With Instant FREE Traffic On PARLER New SITE (Make Money Online) Affiliate Marketing

Faktiski visos gadījumos jums jāinstalē 64 vai MB. Tas ļauj iespējot AGP slotā ievadītā signāla jaudas vadības režīmu. Tas ir nepieciešams, ja grafiskais kontrolieris patērē pārāk daudz enerģijas.

Ja mātesplatē nav iespējams nodrošināt nepieciešamos parametrus, palaižot 3D spēles, tā avarēs un sastings. Patiesībā tas ir taimeris, kas ierobežo laiku, kad PCI kopni aizņem kopnes kapteinis. Pēc norādītā laika beigām kopnes šķīrējtiesnesis piespiedu kārtā izgūst kopni no kapteiņa, pārsūtot to uz citu ierīci.

Pieļaujamais diapazons šī parametra maiņai ir no 16 līdz ar soli 8. Tomēr dažos gadījumos tiek pievienota vērtība "Automātiski konfigurēta" pēc noklusējumakas ievērojami atvieglo lietotāja šaubas un mokas. Parametra vērtība ir rūpīgi jāmaina, jo tā ir atkarīga no konkrētās mātesplates ieviešanas un tikai tad, ja sistēmā ir vismaz divas PCI kartes, kas atbalsta režīmu "Busmaster", piemēram, SCSI, un tīkla karte.

Grafikas kartes neatbalsta Busmaster režīmu. Jo zemāka vērtība, jo ātrāk otra PCI karte, kurai nepieciešama piekļuve, piekļūs kopnei.

Piemēram, tīkla kartes vērtība taimera opcija jāsamazina vai jāiestata uz 0, lai gan dažos gadījumos 0 nav ieteicams iestatīt. Kāda parametra vērtība ir piemērota bināro opciju video stratēģijas optimāla konkrētai sistēmai, ir atkarīgs no izmantotajām PCI kartēm un tiek pārbaudīts, izmantojot testa programmas Pēdējai opcijai vairākas iespējamās vērtības bija: "Atspējots", "16 pulksteņi", "24 pulksteņi", "32 pulksteņi".

Un vēl viena ļoti svarīga piezīme. ISA kopne atļāva izmantot vienu "galveno" ierīci.

Ekrāna taimera ievietošana - PowerPoint

To gan pirms, gan tagad izmantoja reti. Bet PCI kopne ļāva vienlaikus izmantot vairākas "galvenās" ierīces. Ņemot vērā kopnes ātruma atšķirības un vēl jo vairāk to joslas platumu, bija jārisina "master" ierīču kopīgas darbības problēma PCI kopnē un standarta ierīču lēnākā ISA kopnē.

taimera opcija kvantu opcijas

Tas jo īpaši attiecās uz tajā laikā izplatīto ISA kopnes skaņas un tīkla kartēm, kurām bija mazs bufera atmiņas apjoms, t.

Vērtība "66" tika iestatīta pēc noklusējuma, lai gan vēlama bija zemāka Taimera opcija ierīces īpašumtiesību vērtība.

Ekrāna taimera ievietošana

Turklāt "mirgoja" vēl viens opcijas nosaukums "Galvenais latentuma taimeris Clks ", un noklusējuma vērtība tika iestatīta uz "64". Tiesa, tas nav viss taimera opcija saraksts. Funkcijas Latentuma taimera vērtība " un "Noklusējuma latentuma taimera vērtība" piemēro kopā. Ja pēdējā opcija ir iestatīta uz "Jā" kas ir noklusējumspirmā funkcija tiks ignorēta.

Nedaudz augstāk mēs jau esam apsprieduši iespēju iestatīt parametrus atsevišķām laika nišām. Lūk, kā Phoenix BIOS ievieš šo funkciju: PCI ierīce, slots n ", "Noklusējuma latentuma taimeris:", "Latentuma taimeris:", Protams, tiek parādīta atsevišķa konfigurācijas apakšizvēlne darbam ar šiem parametriem.

N -tajai slotā lietotājs var izvēlēties noklusējuma iestatījumu "Jā"pēc tam apakšējā laukā tiks parādīta vērtība sešstūrī.

Šajā gadījumā lietotāja piekļuve laukam "Latentitātes taimeris:" tiks bloķēta. Pēdējā vērtība atbilst decimāldaļai Noklusējums ir h 64 ērces. Tāpēc, risinot konkrētu taimera opcija vai problēmuar kuru saskaras lietotājs, vispirms ir jāiziet no mikroshēmas, BIOS versijas un izmantoto paplašināšanas karšu iespējām. Bez pārspīlējuma BIOS iestatīšana ir jebkura datora pamats; iespējams, tas ir vissvarīgākais process sistēmas iestatīšanā.

Lai optimizētu datoru un palielinātu tā veiktspēju, jums jāsāk ar pamata iestatījumi Tieši šeit var sasniegt visaugstāko sniegumu. Un tagad vairāk par visu Zemāk es norādīšu pamata iestatījumus gan mūsdienu datoriem, gan pelnītiem veciem cilvēkiem, kurus es vēlētos atgriezties pie pienākumiem. Centrālā procesora 1. Viņš ir atbildīgs par pirmā līmeņa kešatmiņas izmantošanu, ievērojami palielina visas sistēmas veiktspēju.

CPU 2. Tāpēc mēs to ieslēdzam. Atsauces nolūkā: kešatmiņu var atspējot tikai tad, kad tā neizdodas, taču tas ievērojami samazinās sistēmas darbību kopumā. Šīs opcijas iespējošana nedaudz samazina veiktspēju, bet uzlabo stabilitāti.